خانه / گوشت خاویار / صادرات گوشت خاویار به انگلستان
صادرات گوشت خاویار به انگلستان
صادرات گوشت خاویار به انگلستان

صادرات گوشت خاویار به انگلستان

چگونه می توان صادرات گوشت خاویار به انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا را به انجام رسانید. می توان به جرأت گفت خاویار اصلی ترین و ارزشمندترین محصول دریای خزر بوده که به تمام مناطق دنیا صادر می گردد،

چیزی بالغ بر ۹۰% خاویار دنیا از دریای خزر و کشورهای حاشیه آن تأمین می گردد و تقریباً محصول انحصاری این دریا بحساب می آید. ماهیان که از آنها خاویار تولید می شود که از دوران ژوراسیک تا کنون تغییر چندانی نکرده اند و به فسیل زنده دریای خزر معروفند.

صادرات گوشت خاویار به انگلستان
گوشت خاویار

ماهیان خاویار علاوه بر خاویار یا همان تخم ماهی، گوشتشان نیز بسیار پر مصرف بوده و طرفداران ویژه ای دارند که با وجود گرانی و خاص بودن ای موجود حاضرند مبلغ زیادی را بابت آن پرداخت نمایند.

گونه های تجاری ماهی خاویاری

  • فیل ماهی
  • تاس ماهی ایرانی و روسی
  • شیپ
  • استرلیاد و…

دانستن ارزش بالای این غذای خوشمزه باعث شده در بین جهانیان اعتبار خود را کسب نموده و افراد بسیاری جذبش شوند، البته به خاطر ارزش بالا آن را غذای لوکس نامیده اند و هر شخصی توانای خرید آن را ندارد.

صادرات گوشت خاویار به انگلستان پس از برجام

یکی از بازارهای هدف خاویار اروپا بخصوص انگلستان می باشد، بازاریان دو کشور ایران و انگلستان در پی یافتن راه های همکاری فراوان برای تجارت و مبادله کالا هست که یکی از این اهداف مشترک صادرات گوشت و خاویار ماهیان خاویاری دریای خزر است.

صادرات گوشت خاویار به انگلستان
صادرات گوشت خاویار

با دعوت تجار انگلیسی پس از توافق هسته (برجام) ای راه های تجاری بیشتری بازشده است و می توان کالایی همچون مروارید سیاه دریای مازندران را با هماهنگی مرکز شیلات صادر نمود و سهم صادرات کشور را هر چه بیشتر افزایش داد. تا باعث توسعه افزایش درآمد بخش صید و صیادی شمال کشور و حتی حوضچه های کنار خط ساحلی خزر نیز می شود.

رقم های متنوع خاویار ایران

خاویار بلوگا
خاویار بری
خاویار کلاسیک
خاویار آسترا
خاویار سوروگا

صادرات گوشت خاویار به انگلستان
صادرات گوشت خاویار

www.raibodcaviar.ir

منبع: صادرات و واردات ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت خاویار

قیمت گوشت خاویار به صورت عمده

قیمت گوشت خاویار بسته به نوع آن متفاوت بوده است و این محصول به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید