خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

برترین منطقه برای صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران کجا میباشد؟ خاویار پرورشی اصل دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ آیا ایران منطقه خوبی برای تولید خاویار می باشد؟
خاویار پرورشی اصل در ایران از جمله خاویارهای است که از دل ماهیان خاویاری که با روش های مختلفی پرورش داده می شود، استخراج می شود.

خاویار پرورشی
صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

البته در سال گذشته خاویار پرورشی به کشور های اروپایی نیز صادر گردیده است، کشور های دیگر با علاقه زیاد به سمت این خاویارها می آیند، چرا که کشور ایران یکی از تولیدکنندگان عمده خاویار در جهان معرفی شده است.

کدام نوع خاویار بهتر است

خاویار پرورشی یکی از انواع خاویاری است که از نظر کیفیت و شکل ظاهری تقریباً شبیه به خاویار دریایی می باشد ولی می توان گفت که خاویار دریایی به دلیل این که از دخالت انسان در تولید آن برخوردار نبوده است، بهترین نوع خاویار محسوب می شود.
البته بهتر است بدانید در کشور ایران خاویار بلوگا نیز به صورت پرورشی یافت می شود.

ویژگی های خاویار اصل

بسیاری از فروشندگان خاویار تقلبی که از دیگر مواد غذایی تولید شده است را به جای خاویار اصل به مردم می فروشند.

در ادامه با ویژگی های خاویار اصل آشنا می شوید.

خاویار از دانه های بیضی شکلی برخوردار است و هیچ کدام از این خاویار ها دارای سایز های مساوی نمی باشند.

در بسیاری از جاها خاویاری با اندازه و شکل های مساوی دیده می شود که نشان از خاویار تقلبی دارد. البته از دیگر نشانه های خاویار تقلبی داشتن حالت چسبندگی است و ژله ای بودن خاویار نشان خوبی نمی باشد.

خاویار پرورشی
صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

میزان تولید و صادرات خاویار پرورشی اصل

در ایران مراکز متعددی برای تولید و پرورش ماهی خاویاری وجود دارد.

خصوصا در مناطق شمالی استان گیلان و مازندران تولید خاویار و ماهی خاویاری رونق بیشتر و بهتری نسبت به سایر مناطق در کشور ما دارند.

هر ساله مقدار قابل توجهی از خاویار تولیدشده این مراکز با گرفتن مجوزهای لازم به کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین سایر مناطق دنیا صادر می گردد.
ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی خاویار در جهان است. تنها دریای خزر در کشور ایران حدود ۹۳ درصد از خاویار کل جهان را فراهم می آورد.
البته کشور ایران در تولید و پرورش ماهیان خاویاری نیز مهارت دارد. بهترین و مرغوب ترین انواع ماهی خاویاری از جمله فیل ماهی، اوزون برون، شیب، تاس ماهی روسی و ایرانی را پرورش می دهد.
منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار پرورشی خوزستان

خاویار پرورشی خوزستان

خاویار پرورشی خوزستان به طور عمده تولید می شود تا در بازار های ایرانی با …

دیدگاهتان را بنویسید