خانه / خاویار ایرانی / صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی
صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

آیا می دانید صادرات خاویار طلایی ایرانی به کدام کشور ها صورت می گیرد؟ خاویار طلایی و مرغوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ در مورد خواص خاویار چه می دانید؟ خاویار از جمله مرغوب ترین انواع مواد غذایی و دریایی بوده است و البته این نوع محصول دارای خواص زیادی می باشد. خاویار در انواع مختلفی یافت می شود که می توان به خاویار سوروگا، بلوگا و آسترا اشاره کرد.

صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

از جمله ماهیان خاویاری می توان به تاس ماهی ایرانی، تاس ماهی روسی، اوزون برون، فیل ماهی و ماهی شیب اشاره کرد. این دسته از ماهیان در آب های خزر یافت شده و بیش ترین مقدار خاویار کل جهان را تأمین می نمایند. از جمله خواص خاویار می توان به درمان بیماری های افسردگی و قلبی اشاره کرد. این محصول از اسید آمینه های زیادی برخوردار می باشد که البته می تواند در درمان انواع بیماری ها به فرد کمک کند.

صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

این محصول در برابر مشکلات عصبی و همچنین مشکلات گردش خون بسیار مقاوم بوده و در بهبود و سلامتی آن ها بسیار مفید می باشد. البته باید بدانید خاویار تولید شده در دریای خزر از مرغوبیت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

آشنایی با خاویار طلایی و صادرات خاویار طلایی

شاید در تبلیغ اکثر مجموعه ها و فروشگاه های خاویاری نام خاویار طلایی را شنیده باشید. بخواهید بدانید خاویار طلایی چه نوع خاویاری است، از کدام ماهی خاویاری استحصال می‌شود. واقعیت این است که خاویار طلایی جز همان خانواده خاویار آسترا و از تاس ماهی استحصال می شود. خاویار آسترا رنگی متمایل به زرد دارد و خاویار طلایی نیز به طور خاص از تاس ماهی به دست می آید. البته خاویار طلایی کمی روشن تر و زردتر از خاویار آسترا می باشد.

کشورهای وارد کننده خاویار طلایی ایران

  • اسپانیا
  • امارات
  • آلمان
  • انگلستان
  • ایتالیا
  • ترکیه
  • آمریکا
  • بلژیک
  • اتریش
  • قطر

 

صادرات خاویار طلایی ایرانی

خاویار یکی از مرغوبترین انواع غذا های دریایی بوده است که در کشور ایران با قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد. قیمت هر پوند از خاویار ایرانی که به صورت صادراتی می باشد.

صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

از شما دعوت می کنیم برای اطلاع از قیمت خاویار صادراتی ایران به وب سایت رسمی و فروشگاهی رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir مراجعه نمایید.

ویژگی های خاویار مرغوب و اصل

یکی از مواردی که در هنگام خرید خاویار باید به آن توجه داشته باشید، اشکال و اندازه های خاویار می باشد. برای شناسایی خاویار اصل از تقلبی باید بدانید که خاویار اصل از اندازه های متفاوتی برخوردار بوده و به صورت بیضی شکل می باشند. خاویار اصل دارای هیچ گونه چسبندگی و لزجی نمی باشد، درحالی که خاویار های تقلبی از چسبندگی زیادی برخوردار می باشند.

صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

البته بهتر است بدانید مرغوب ترین انواع خاویار، خاویار طلایی است که از فیل ماهی تولید می شود. این خاویار به دلیل این که از رنگ درخشنده و روشنی برخوردار بوده است به نام الماس ایرانی معرفی شده و در بازار با قیمت بسیار گرانی به فروش می رسد.

منبع: بازار ماهی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟قبل از اینکه بخواهم توضیحی در مورد سوال ( خاویار را …

دیدگاهتان را بنویسید