خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار درجه یک به المان
صادرات خاویار درجه یک به المان

صادرات خاویار درجه یک به المان

صادرات خاویار درجه یک رویال بلوگا و بلوگا دریای خزر به کشور آلمان از طریق فرودگاه امام خمینی صورت می پذیرد. خاویار ایران دارای مجوز های شیلات ایران و تمامی مجوز های مورد نیاز جهت صادرات خاویار به اروپا، توسط رایبد خاویار انجام میگیرد. ایران دارای خاویار بلوگا ایرانی است. خاویار بلوگا یکی از معروف ترین خاویارهای موجودصادراتی در ایران است. خاویار بلوگا از نظر دانه ها دارای درجه بندی متفاوتی می باشد. درجهبندی خاویار بلوگا عبارت است از خاویار بلوگا امپریال، خاویار بلوگا درجه یک و خاویار بلوگا درجه دو این خاویار بلوگا به صورت درجه یک به کشور آلمان نیز صادر می شود.

خاویار درجه یک

اهمیت کیفیت بر صادرات خاویار درجه یک ایرانی

چرا باید در هنگام تولید خاویار با هدف صادرات باید محصولی درجه یک فراهم شود؟ آیا کشور آلمان از بهترین خاویار استقبال بیشتری خواهند کرد؟ خاویار همانند بسیاری از محصولات تولیدی از نظر کیفیت درجه بندی دارد. هنگام عرضه با بازار نیز این موضوع مد نظر قرار می گیرد.  با ارائه درجه بندی های مختلف از سوی شرکت های تولید کننده خاویار، قدرت انتخاب به مشتریان داده شده است. هر یک از این شرکتها می توانند محصول مد نظر خود را با کیفیت و قیمت مشخص خریداری کنند. همیشه خاویار درجه یک و مرغوب از توجه بیشتری در بازار برخوردار خواهد بود.

خاویار درجه یک

خاویار درجه یک صادراتی

یک خاویار زمانی می تواند صادراتی بشمار آید که از هر لحاظ با کیفیت، مرغوب و درجه یک باشد. یعنی اینکه تمامی اشپل ها با کیفیت بوده و در خطوط تولید بررسی شود. بعلاوه از بسته بندی مرغوب و مشتری پسند برای آن استفاده گردد. در راستای صادرات هر چه بیشتر خاویار به کشورهای مختلف، تولید کننده های ایرانی شرایطی مطلوب را فراهم کرده است. محصولی با کیفیت را به در اختیار مشتریان مهم خود از دیگر کشورها قرار می دهند.

صادرات خاویار آسترا به اروپا

انواع بسته بندی خاویار درجه یکی ایرانی

  • خاویار ۱۰ گرمی
  • خاویار ۱۵ گرمی
  • خاویار ۲۰ گرمی
  • خاویار ۲۵ گرمی
  • خاویار ۳۰ گرمی
  • خاویار ۵۰ گرمی
  • پک خاویار یک کیلویی

صادرات خاویار آسترا به اروپا

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروش عمده خاویار صادراتی

نمایندگی فروش عمده خاویار صادراتی

نمایندگی فروش عمده خاویار صادراتی اقدام به فروش خاویار صادراتی به صورت عمده برای دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید