نمایندگی خاویار ایران
شنبه , اسفند ۱۰ ۱۳۹۸
خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار اصل به انگلستان
سرو خاویار
سرو خاویار با خامه عسل

صادرات خاویار اصل به انگلستان

عصر امروز عصری است که صادرات گوشت ماهیان خاویاری و خاویارش با جنسیت اصل برای دوستداران این نوع ماهی ها به کشور های از جمله انگلستان صورت می گیرد.
ماهی سفید و ماهی های آزاد دریای خزر جزء ماهی های خاویاری هستند. خاویار دارای دانه های ریز با ظرافت و عطر و طعمی عالی می باشد. خاویار ماده ای است با ارزش غذایی خیلی بالا که برای هر فرد خیلی مفید است. صادرات خاویار بزرگترین صادرات در کل جهان است. پرورش ماهی های خاویاری و تولید خاویار در ایران وجود دارد و روز به روز در حال افزایش می باشد. خاویار دارای خواص دارویی و خواص های متعدد زیادی می باشد و این امر باعث تولید محصولاتی شده است که در آن خاویار به کار برده شده است.
خاویار و گوشت ماهی های خاویاری به گونه ای هستند که واردات و صادراتشان خاویار به داخل یا خارج کشور صورت می پذیرد و مورد استفاده تجاری و یا شخصی قرار می گیرد.
خاویار داری مقدار قابل ملاحظه ای پروتئین و ویتامین می باشد. خاویار برای پوست نیز مفید است به همین خاطر است که از خاویار صابون های متعددی ساخته شده است خاویار ماده بسیار مفید است که باعث درمانی بسیاری از بیماری ها می شود. خاویار یکی از خوش خوراک ترین مواد غذایی است که دارای عطر و بوی فوق العاده عالی می باشد. خاویار انواع مختلفی دارد که در رنگ نیز باهم متفاوت می باشد. دانه های نه ریز و نه درشت خاویار آدم را به یک شور و جوی می‌آورد.
هدف این سایت و تمامی سایت ها این است بهترین خاویار را که از لحاظ کیفیتی خیلی خوب و مورد تأیید باشد و قیمت آن از نظر قانونی پایین‌ترین قیمت باشد را برای مشتریان خود ارائه نماید.
منبع: صادرات و واردات ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرکننده انواع خاویار درجه یک

صادرات خاویار الماس مرغوب

صادرات خاویار الماس بیشتر به کدام کشور های انجام می شود؟ آیا می دانید گرانترین …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار