نمایندگی خاویار ایران
پنج شنبه , بهمن ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار سوروگا / شرکت پخش انواع خاویار سوروگا
فروش خرده و عمده خاویار مرغوب در سراسر ایران

شرکت پخش انواع خاویار سوروگا

شرکت پخش خاویار سوروگا بهترین خاویار را که از ماهی ازون برون تهیه می شود، در تمام بازار ها در وزن های مختلفی به فروش می رساند. انواع خاویار را با بهترین درجه بندی از این شرکت تهیه کنید. تمامی انسان ها و جاندران برای زندگی کردن به محیط زیست نیاز دارند. چرخه محیط زیست یک بخش مورد اسفاده برای تمام اجاندران می باشد. بنابراین ماهی ها جزو چرخه زندگی هستند که نباید باعث از بین بردن آنها شد. بعضی از آسیب ها به ماهی های دریای خزر می تواند تهدیدی بر جان این جاندران باشد.

آبزیان اعم از ماهیان خاویاری یکی از انواع بهترین جاندارانی هستند، که خداوند برای مصرف انسان ها خلق کرده است.

لیست قیمت خاویار ایران

خاویار ایران در مراکز فروش متعددی در حال خرید و فروش است که هر یک با قیمتی مخصوص به خود این خاویار را به فروش می رسانند. قیمت خاویار ایران برای هر خریداری مهم می باشد و قبل از خرید از قیمت آن پرسو جو می کنند بر این اساس ما تصویری از لیست قیمت شرکت خود را برایتان بازگو می کنیم تا با ارزش خرید و فروش خاویار در داخل کشور تا حدودی آشنا شوید.
خاویارهای ایران یکی از بهترین غذاهایی هستند که امروزه در کل جهان مصرف می شوند.
یکی از با کلاس ترین صبحانه هایی که در کل ایران و جهان امروزه مصرف می شود مصرف خاویار با تخم مرغ آب پز است.

معرفی خاویار

در بین آبزیانی که در دنیا در حال استفاده می باشد ماهی های استروژن یکی از برترین هایی هستند که امروزه در حال استفاده می باشند چون ماهی های استروزن دارای بهترین مواد و کالری هستند. ماهی های استروژن در جهان با ارزش ترین غذاها از نظر غذایی و قیمتی می باشند و کشور ایران دارای انواع مختلفی از این ماهی ها می باشد. دانه های مجود در داخل شکم ماهی های استروژن به نام خاویار شهرت دارند.

بیشتر از نصف خاویار مصرفی در جهان از آب دریای خزر تامین می شود.

انواع خاویار ایرانی

 • خاویار بلوگا اصل ایرانی
 • خاویار سوروگا اصل ایرانی
 • خاویار آسترا اصل ایرانی
 • خاویار  بری اصل ایرانی.
 • خاویار طلایی اصل ایرانی
 • خاویار فشرده اصل ایرانی
 • و……..

قیمت خاویار صادراتی سوروگا

خاویار سوروگا نیز یکی از خاویارهای ایرانی است که در دریای خزر از ماهی اوزون برون تولید می شود.
خاویار سوروگا دارای مزه بسیار عالی می باشد. خواص درمانی این خاویار بسیار می باشد و همین موضوع سبب شده تا خاویار سوروگا از ایران به کشورهای مختلفی صادر شود. خاویار سوروگا دارای طعم و مزه همان خاویار بلوگا می باشد و چیزی از آن کم ندارد ولی تنها مشکلی که دارد دانه های ریزتری از خاویار بلوگا دارد و اینموضوع خودش باعث شده تا صادراتش از ایران کمتر اتفاق بیوفتد ولی با این حساب دارای مشتریان پروپاقرص زیادی می باشد.

قیمت خاویار صادراتی سوروگا

آشنایی با خاویار سوروگا

خاویارها انواع مختلفی در خود دارند که یکی از آنها خاویاری به نام سوروگا می باشد. خاویار سوروگا از ماهی استروژنی به نام اوزون برون که در دریای خزر موجود است استحصال می شود. ماهی های خاویاری بیشترشان در دریای خزر موجود می باشند و این ماهی نیز از دیرباز در همین دریا وجود داشته است. قیمت پایین تر این خاویار به نوع خاویاری که دارد بستگی دارد. اندازه دانه های این خاویار تقریبا کوجکتر از بقیه خاویارهای خزر می باشد.

انواع خاویار اوزون برون ایرانی در بازار

 • اوزون برون رویال ایران
 • اوزون برون درجه یک ایران
 • اوزون برون درجه دو ایران

شرکت پخش خاویار سوروگا در کشور

در ایران شرکت های بسیاری در زمینه خرید و فروش و پرورش ماهی سوروگا خاویاری مشغول به کار هستند. یکی از خاویارهیی که امروز در حضورتان معرفی کردیم خاویار سوروگا بوده است. با توجه به قیمت مناسبی که این نوع خاویار دارد، فروش آن نیز با قیمت مناسبی انجام می گیرد.

لیست قیمت خاویار سوروگا

لیست قیمت خاویار در بازار های ایران و جهان کاملاً متفاوت می باشد. به بیان دیگر قیمت خاویار داخلی، بالاتر از خاویار صادراتی است. لیست قیمت خاویار سوروگا در انواع مختلف را می توانید از سایت های اینترنتی به راحتی دریافت کنید.

پخش خاویار سوروگا

شرکت پخش انواع خاویار

کدام شرکت در پخش خاویار سوروگا فعالیت می کند؟ چه مدت زمان لازم می باشد تا انواع خاویار اوزون برون سوروگا تولید شود؟ بهترین انواع خاویار ایرانی چه نام دارد؟ خاویار سوروگا از دسته مرغوب ترین خاویار ایرانی بوده است که دارای دانه های ریزی می باشد. همچنین دانه های این خاویار به رنگ خاکستری تیره می باشد. ارزش اقتصادی آن از دیگر انواع خاویار چون خاویار بلوگا و آسترا کمتر می باشد.

شرکت پخش انواع خاویار

آشنایی با پخش انواع خاویار سوروگا و ماهی اوزون برون

خاویار اوزون برون یا سوروگا نیز به نوبه خود از ارزش بالایی برخوردار است و بیش ترین فروش را در بازار کشور به خود اختصاص داده است. همچنین حدود ۷ سال خاویار ایرانی سوروگا تولید می گردد و این خاویار از ماهی اوزون برون تولید می شود. بهترین شرکت پخش عمده خاویار sevruga سوروگا، سایت فروشگاهی رایبد خاویار بوده است و شما می توانید به خرید عمده خاویار بپردازید.

انواع خاویار سوروگا جهت پخش

 • خاویار سوروگا رقم یک شیلات پرورشی
 • خاویار سوروگا رقم دو شیلات پرورشی
 • خاویار سوروگا درجه یک پرورشی
 • خاویار سوروگا درجه دو
 • خاویار سوروگا دریایی

آشنایی با پخش انواع خاویار سوروگا و ماهی اوزون برون

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید خاویار به صورت اینترنتی

فروش اینترنتی خاویار سوروگا

فروش اینترنتی خاویار سوروگا برای خریداران و متقاظیان خاویار در داخل مشور از طریق فروشگاه خاویار …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار