نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , آذر ۱۷ ۱۳۹۸
خانه / خاویار سوروگا / شرکت پخش انواع خاویار سوروگا
فروش خاویار بلوگا در بازار ایران

شرکت پخش انواع خاویار سوروگا

شرکت پخش خاویار سوروگا بهترین خاویار را که از ماهی ازون برون تهیه می شود، در بازار های داخلی و خارجی در حجم های مختلفی به فروش می رساند. انواع خاویار را در کیفیت های بالا از این مجموعه تهیه کنید. تمامی انسان ها برای زندگی کردن به محیط زیست و تمامی جاندارانی که روی زمین زندگی می کنند، نیاز دارند. چرا که انسان با بهره برداری از آن ها، به زندگی خود ادامه می دهد. بنابراین انسان باید به آن ها توجه کرده و مانع از آسیب دیدن آن ها شود. زیرا برخی مواقع زدن خسارت، می تواند جبران ناپذیر باشد.

آبزیان اعم از ماهیان خاویاری یکی از انواع بهترین جاندارانی هستند، که خداوند برای مصرف انسان ها خلق کرده است.

لیست قیمت خاویار ایران

خاویار ایران در مراکز فروش متعددی در حال خرید و فروش است که هر یک با قیمتی مخصوص به خود این خاویار را به فروش می رسانند. قیمت خاویار ایران برای هر خریداری مهم می باشد و قبل از خرید از قیمت آن پرسو جو می کنند بر این اساس ما تصویری از لیست قیمت شرکت خود را برایتان به نمایش می گذاریم تا با قیمت خرید خاویار در داخل کشور تا حدودی آشنا شوید.
خاویارهای ایران یکی از بهترین غذاهایی هستند که امروزه در کل جهان مصرف می شوند.
یکی از با کلاس ترین صبحانه هایی که در کل ایران و جهان امروزه مصرف می شود مصرف خاویار با تخم مرغ آب پز است.

معرفی خاویار

در بین آبزیانی که در دریا ها وجود دارند، ماهیان خاویاری جزو برترین ها هستند. زیرا این نوع ماهی ها منبع عظیمی از مواد پرسود به شمار می روند. و در جهان جزو گران قیمت ترین غذا ها هستند، که ایران سهم بزرگی از آن را در دست دارد. درواقع ماهی خاویار تخم می گذارد و این تخم همان خاویار است.

دریای خزر حدود ۹۰ درصد از خاویار جهان را تامین می کند.

انواع خاویار ایرانی

 • بلوگا ایرانی
 • سوروگا ایرانی
 • آسترا ایرانی
 • بری ایرانی.
 • طلایی ایرانی
 • فشرده ایرانی
 • و……..

قیمت خاویار صادراتی سوروگا

خاویار سوروگا نیز یکی از خاویارهای ایرانی است که در دریای خزر از ماهی اوزون برون تولید می شود.
خاویار سوروگا دارای مزه بسیار عالی می باشد. خواص درمانی این خاویار نیز بالا می باشد و تمام این موارد باعث شده تا خاویار سوروگا از ایران به کشورهای مختلفی صادر شود. خاویار سوروگا دارای طعم و مزه همان خاویار بلوگا می باشد و چیزی از آن کم ندارد ولی تنها مشکلی که دارد دانه های ریزتری از خاویار بلوگا دارد و اینموضوع خودش باعث شده تا صادراتش از ایران کمتر اتفاق بیوفتد ولی با این حساب دارای مشتریان پروپاقرص زیادی می باشد.

قیمت خاویار صادراتی سوروگا

آشنایی با خاویار سوروگا

ماهی های خاویاری دارای تعداد بسیاری هستند، که یک نمونه از آن ها سوروگا می باشد. خاویار سوروگا از ماهی ازون برون به دست می آید. این ماهی در دریای خزر زندگی می کند و با توجه به اینکه تخم های ریز تری نسبت به سایر ماهی های خاویاری دارد، خاویار آن ریز بوده و دارای قیمت پایین ترین نسبت به بقیه است.

انواع خاویار سورگا ایرانی در بازار

 • رویال
 • درجه یک
 • درجه دو

شرکت پخش خاویار سوروگا در کشور

در ایران شرکت های بسیاری در زمینه خرید و فروش و پرورش ماهی های خاویاری و همچنین فروش خاویار فعالیت می کنند. از جمله انواع خاویار های ایران، خاویار سوروگا می باشد. با توجه به قیمت مناسبی که این نوع خاویار دارد، فروش آن نیز با قیمت مناسبی انجام می گیرد.

لیست قیمت خاویار سوروگا

لیست قیمت خاویار در بازار های ایران و جهان کاملاً متفاوت می باشد. به بیان دیگر قیمت خاویار داخلی، بالاتر از خاویار صادراتی است. لیست قیمت خاویار سوروگا در انواع مختلف را می توانید از سایت های اینترنتی به راحتی دریافت کنید.

پخش خاویار سوروگا

شرکت پخش انواع خاویار

کدام شرکت در پخش خاویار سوروگا فعالیت می کند؟ چه مدت زمان لازم می باشد تا انواع خاویار اوزون برون سوروگا تولید شود؟ بهترین انواع خاویار ایرانی چه نام دارد؟ خاویار سوروگا از دسته مرغوب ترین خاویار ایرانی بوده است که دارای دانه های ریزی می باشد. همچنین دانه های این خاویار به رنگ خاکستری تیره می باشد. ارزش اقتصادی آن از دیگر انواع خاویار چون خاویار بلوگا و آسترا کمتر می باشد.

شرکت پخش انواع خاویار

آشنایی با پخش انواع خاویار سوروگا و ماهی اوزون برون

خاویار اوزون برون یا سوروگا نیز به نوبه خود از ارزش بالایی برخوردار است و بیش ترین فروش را در بازار کشور به خود اختصاص داده است. همچنین حدود ۷ سال خاویار ایرانی سوروگا تولید می گردد و این خاویار از ماهی اوزون برون تولید می شود. بهترین شرکت پخش عمده خاویار sevruga سوروگا، سایت فروشگاهی رایبد خاویار بوده است و شما می توانید به خرید عمده خاویار بپردازید.

انواع خاویار سوروگا جهت پخش

 • خاویار سوروگا رقم یک شیلات پرورشی
 • خاویار سوروگا رقم دو شیلات پرورشی
 • خاویار سوروگا درجه یک پرورشی
 • خاویار سوروگا درجه دو
 • خاویار سوروگا دریایی

آشنایی با پخش انواع خاویار سوروگا و ماهی اوزون برون

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خاویار شمال ایران

خاویار سوروگا پرورشی با بسته بندی ۵۰ گرمی

خاویار سوروگا پرورشی بسته بندی شده که اغلب در حجم ۵۰ گرمی تولید و روانه …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار