🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
درخواست خرید خاویار اصل ایران

سایت خرید اینترنتی خاویار خوراکی شمال ایران

آنچه در این مقاله می خوانید ....

خاویار شمال ایران از دسته برترین انواع گرانقیمتی بوده است که در شمال ایران بیشترین تولید را در بردارد. البته سایت های زیادی در خرید و فروش خاویار سهیم می باشند، اما بهترین سایت اینترنتی در کدام است؟ [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار که به اصطلاح به تخم ماهیان خاویاری گفته می شود دارای ارزش غذایی و مواد مغذی زیادی بوده است.[/box] البته این محصول از لوکس ترین خوراکی های جهان بوده است که با قیمت بسیار بالایی همانند طلا در بازار به فروش می رسد. منظور از خاویار شمال، انواع خاویاری است که در دریای خزر تولید می شود.

سایت خرید اینترنتی خاویار خوراکی شمال ایران

خرید خاویار به صورت اینترنتی از فروشگاه رایبد خاویار

خرید خاویار به صورت اینترنتی از فروشگاه رایبد خاویار در کل ایران و جهان در حال انجام می باشد. فروشگاه رایبد خاویار یکی از انواع فروشگاههای اینترنتی تاسیس شده در کشور ایران است که در این فروشگاه انواع خاویارهای ایرانی با یک قیمت مناسب مورد خرید و فروش قرار گرفته است این فروشگاه تمام مجوزهای فروش را در سایت خود برای فروش اینترنتی دارا می باشد. فروشگاه رایبد خاویار در همه جا در دسترس شما عزیزان می باشد و با یک کلیک می توانید از این فروشگاه بهترین نمونه خاویارها را خریداری نمایید.

[aparat id=’bGfrq’]

قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت انواع ماهیان و خاویارهایشان در سال جدید به نسبت متفاوت تر از نرخ قیمت های در سال های گذشته خود میباشد و بدلیل این است که شرایط اقتصادی همیشه در حال تغییر است و یکسان و ثابت نمی ماند، پس مشتریانی که تمایل به خرید دارند و میخواهند قیل از خرید ماهیان خاویاری مورد نظر خود درباره قیمت های انها و اطلاعات مورد نظر درباره خاویارها میتواننید به سایت فروشگاه و همچنین نمایندگی بسیار معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایند.

قیمت خاویار در سال 98

قیمت خاویار شمال

قیمت ماهیان خاویاری واقع در شمال به دلیل اینکه ماهیان در شمال و دریای خزر ایران موجود میباشند و همینطور نرخ هر یکی از نوع ماهیان خاویاری به دلیل کیفیت و رتبه بندی هر کدام از ماهیان با دیگر گونه های خود متفاوت میباشد. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]اگر مشتریان برای خرید میخواهند از قیمت ها مطلع شوند میتوانند به نمایندگی معتبری خاویار شمال ایران و یا نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایند تا قبل از خرید محصولات از قیمت انواع ماهیان و اطلاعات درباره محصولات مورد نظر خود را دریافت نمایند.[/box]

قیمت خاویار شمال

ماهی های خاویاری ایرانی

خاویار دارای طعم بسیار خوبی می باشد و همچنین گفته شده است که در وعده های صبحانه همراه با نان، بدون نان و گاهی با زرده تخم مرغ وخورده می شود.
ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی خاویار در جهان می باشد که حدود ۹۳ درصد از خاویار جهان توسط این دریا تولید و به بخش های مختلفی از جهان صادر می گردد. البته از ماهیان خاویارکه در ایران و دریای خزر یافت می شوند می توان به فیل ماهی، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی، ماهی شیب اشاره کرد.

انواع ماهی های پرورشی در مزارع ایران

 • فیل ماهی
 • بستر
 • تاس ماهی ایران
 • شیپ
 • تاس ماهی روسی
 • استرلیاد
 • سیبری
 • اوزون برون
 • چالباش
 • قره برون
 • و….

ماهی های خاویاری ایرانی

ارزش غذایی خاویار چیست

[box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار بوده است که البته در هر ۱۱۵ گرم از خاویار حدود ۱۴۵ واحد ویتامین A، ۳ میلی گرم ویتامین E، ۸ میکرو گرم فولات یافت می شود.[/box] همچنین در این میزان ۳۷ واحد ویتامین D وجود دارد و حدود ۶٫۷۸ میلی گرم کولین یافت می گردد. در مورد میزان کلسیم و آهن این محصول می توان به ترتیب به اعداد ۴۴ میلی گرم و ۹٫۱ میلی گرم اشاره کرد و این محصول از ۵۷ میلی گرم فسفر برخوردار بوده و دارای ۲۹ میلی گرم پتاسیم می باشد.  خاویار یکی از برترین انواع مواد مغذی را دارد و همچنین گفته شده است که این محصول از مقدار زیادی پتاسیم و اسید های چرب غیر اشباع برخوردار بوده و باعث می شود تا از بیماری های خطرناکی چون سرطان، آلزایمر و بیماری های قلبی و عروقی جلوگیری شود.

فرآورده های خاویار و ماهی خاویار

 • خاویار خوراکی
 • روغن خاویار
 • کرم خاویار
 • گوشت تازه خاویار
 • گوشت دودی خاویار
 • پوست ماهی خاویار

ارزش غذایی خاویار چیست

سایت خرید اینترنتی خاویار خوراکی شمال ایران

خاویار شمال ایران در انواع مختلفی وجود دارد و از این میان می توان به سه نمونه مهم یعنی خاویار بلوگا، خاویار بری، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد. از این میان بهترین و مرغوبترین خاویار متعلق به خاویار بلوگا بوده است و شما می توانید از این سایت بهترین انواع خاویار را خرید کنید. سایت فروشگاهی رایبد خاویار انواع ماهی و میگو و همچنین خاویار را به صورت عمده و اینترنتی در اختیار مشتری قرار می دهد و شما می توانید از این سایت بهترین ها را انتخاب نمایید. برای خرید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید.

سایت خرید اینترنتی خاویار خوراکی شمال ایران

خاویار شمال ایران

خاویار شمال ایران شامل کدام یک از گونه های خاویاران میباشد؟ برای خرید میتوان به کدام نمایندی ها در شمال مراجعه کرد؟ چه شرایطی برای خرید انلاین وجود دارد؟ هزینه هر خاویار چقدر میباشد؟ برای پاسخ به سوالات متداول خود و برای خریدی اصل با قیمت مناسب در شما میتوانید به نمایندگی و فروشگاه سایت خاویار قروق تالش مراجعه نمایید.

خاویار شمال ایران دارای بهترین گونه های ماهیان خاویاری و عالی ترین کیفیت ها میباشد، زیرا انواع ۵ گونه خاویارهای اصیل ایران در شمال دریای خزر ایران میزیستند که به صورت مستقیم از دریا صید میشوند. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]مشتریان جهت خریداری خاویارها در سمال میتوانند به نمایندگی ها و مراکز معتبری ماهیان و محصولات خاویاری در شمال ایران مراجعه نمایند.[/box] برای خرید انلاین با کیفیتی مرغوب به سایت و فروشگاه انلاین  رایبد خاویار مراجعه نمایند.

خاویار شمال ایران

ماهی خاویار شمال

ماهیان خاویاری شامل، همانطور که میدانید اول باید به این نکته اشاره کرد که کشور ایران از نظر تولید ماهیان و خاویارهای اصل ایران در رتبه اول بین تمام کشورهای جهان میباشد و برای همین است که خاویارها درارای ۲۷ گونه میباشد که ۵ گونه مهم ماهیان خاویاری صادراتی در دریای خزر ایران میزستند که از طریق نمایندگی و مراکز معتبری فروش ماهیان خاویر ایران به دست مسشتریان و در دسترس جهان به طور مستقیم با قیمت های مناسب قرار میگیرد.

ماهی خاویار شمال

خرید خاویار شمال

برای خرید خاویار شمال ایران و ماهیان خاویاری مشتریانی که واقع در شمال ایران میباشد و در شهرهای استان های شمالی مستقر میباشند میتوانند به راحتی برای دسترسی به انواع ماهیان خاویاری مرغوب و مهم صادراتی دریای خزر به نمایندگی ها و شرکت های تولید خاویاری در شمال مراجعه نمایند اما باید هنگام خرید و قبل از ان از معتبر بودن نمایندگی مورد نظر اطمینان حاصل نمایند. [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]برای خرید خاویار به صورت اسان و انلاین مشتریان میتوانند به سایت فروشگاه نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایند.[/box]

خرید خاویار شمال

خاویار دریای شمال

خاویار شمال ایران که دریای خزر میباشد شامل ماهیان خاویاری که از نظر کیفیت به ترتیب به ماهیان فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است، مرتبط میشود و جزو ماهیان صادراتی از ایران به کشورهای جهان میباشند که برای خرید و صادرات میتوانید به نمایندگی های معتبر و برند شناخته شده خاویار ایران مراجعه نمایند.

خاویار دریای شمال

عکس خاویار شمال

ماهیان خاویاری واقع در دریای خزر شمال دارای ۵ گونه بسیار مهم و صادراتی میباشند  مانند خاویار بلوگا امپریال که بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست، خاویار استرا و تس ماهی که از نقطه نظر کیفیت در رتبه دم قرار دارد و در حال حاضر گونه‌ای مستقل محسوب می‌شود که نام دیگرش قره‌برون میباشد و به ترکی به معنای «بینی سیاه» است، خاویار سوروگا و ازون برون، کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام وی اوزون برون می‌نامند.

عکس خاویار شمال

طرز تهیه خاویار شمالی

طرز تهیه خاویار شمال ایران و برای تولید و پروش ماهیان خاویاری در مزارع پرورشی شمال کشور نیاز به متخصص های ماهیان دارد و بدون برنامه ریزی و نیرون کار امکان پذیر نمیباشد. خاویار قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]ماهیان خاویاری را به دلیل اینکه بیشتر انها به ایران مربوط میباشند و در کشور پرورش میابند میتوانید از نمایندگی های معتبر ایرانی تهیه و خریداری نمایید.[/box]

طرز تهیه خاویار شمالی

پرورش خاویار در شمال

پرورش خاویار شمال ایران نیز بر عهده شرکت های مهم و معتبر خاویاری میباشد. در شمال ایران به دلیل نزدیکی به دریای خزر کشور و اینکه ان دریان بیش از ۵ گونه های ماهیان خاویاری را در خود جای داده است باعث شده که مزارع پرورش خاویاری زیادی در انجا برای تولید انواع محصولات ماهیان خاویاری به وجود اید و سپس در اختیار نمایندگی های ایرانی قرار داده میشود که انها در بین انواع مشتریان ایرانی و خارجی قرار دهند.

پرورش خاویار در شمال

پرورش ماهی خاویار در شمال

پرورش ماهی خاویار در شمال را میتوان گفت بر عهده نمایندگی ها و شرکت های تولیدی خاویار در استان شمال کشور همجون مرکز تولید و پرورش خاویار قروق تالش، رایبد خایار میباشد. خاویار پرورشی دریای خزر به دلیل برند جهانی،  جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است، به  طوری که صادرکنندگان، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به خرید خاویار ایرانی بسیار علاقه مندند. پرورش ماهیان در شمال کشور به نسبت به دلیل نزدیکی به دریای خزر اسان تر میباشد.

پرورش ماهی خاویار در شمال

از کجا خاویار بخریم

خاویار را جهت تمایل به خریداری میتوانید به نمایندگی های معتبر و مراکز خاویار ایرانی در کشور همچون شرکت های تولیدی خاویار ایران، میراث خاویار، رایبد خاویار، دریا خاویار، خاویار قروق تالش و دریا خاویار، مراجعه نمایید. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]نمایندگی رایبد خاویار یکی از بزرگترین و معتبر ترین نمایندگی های ایرانی میباشند که دارای بهترین برندها و همچنین قدمتی طولانی نیز میباشند. [/box]برای خرید به صورت انلاین با قیمت های مناسب میتوانید به فروشگاه سایت اینترنتی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

خاویار را از کجا تهیه کنیم؟

 • از فروشگاههای اینترنتی کشور
 • از سایت های اینترنتی
 • از فروشگاهها و هایپرمارکت های بزرگ
 • از مزارع پرورش ماهیان خاویاری
 • و………….

از کجا خاویار بخریم

قیمت خاویار صادراتی شمال

قیمت خاویار صادراتی از شمال ایران به کشورهای خارجی جهان را مشتریانی که تمایل به مطلع شدن از انها دارند میتوانند به سایت ها و نمایندگی های معتبر خاویار ایران مراجعه نمایند. ماهیان خاویاری تحت عنوان استروژن از خانواده تاس‌ماهیانی‌ هستند که پیشینه‌ آنها به چند ۱۰۰ میلیون سال و عصر ژوراسیک برمی‌گردد که ۲۷ رقم گونه‌های ماهیان خاویاری در دنیا موجود است که از این تعداد پنج گونه آن در دریای خزر زندگی می‌کنند.

انواع خاویارهای صادراتی تولید شده در ایران

 • خاویار بلوگا صادراتی ایران
 • خاویار سوروگا صادراتی ایران
 • خاویار آسترا صادراتی ایران
 • خاویار بری صادراتی ایران
 • خاویار طلایی صادراتی ایران
 • خاویار فشرده صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی شمال

خاویار بلوگا امپریال یا الماس

خاویار بلوگا امپریال یا الماس یکی از بهترین گونه های ماهیان خاویاری در کشور ایران میباشد و بومی دریای خزر است. بهترین نوع خاویار،  خاویار بلوگا است که از فیل ماهی به عمل می آید. یکی از بزرگترین گونه های ماهی در آب های ایران، فیل ماهی است که نسبت به سایر ماهی هایی که خاویار تولید می کنند، کیفیت و طرفداران بیشتری دارد. وزن برخی از فیل ماهی به ۱۴۰۰ کیلو هم رسیده است. این ماهی می تواند بیش از ۱۰۰ سال عمر کند.

انواع خاویار بلوگا ایرانی یا خاویار الماس در ایران

 • خاویار الماس(بلوگا) سه صفر
 • خاویار الماس(بلوگا) امپریال
 • خاویار الماس(بلوگا) درجه یک
 • خاویار الماس(بلوگا) درجه دو

خاویار بلوگا امپریال یا الماس

خاویار بری خاویار اقتصادی

خاویار بری نیز جزو خاویارهای اقتصادری در ایران میباشد که برای صادرات به کشورهای خارجی نیز است، اما ت به الان تنها ماهی و خاویاری که بیشترین صادرات خاویاری را از ایران به کشورهای دیگر در خود جای داده  که از نظر کیفیت و رتبه در رده اول قرار دارد، ماهی خاویاری بلوگا امرپریال ایرانی میباشد. همچنین بر اساس شواهد و مدارک میتوان گفت به این نوع ماهیان خاویاری، فسیل های زنده جهان نیز گفته می شود.

خاویار بری خاویار اقتصادی

خاویار آسترا یا خاویار تاس ماهی ایران و روس

حاویار استرا و یا خاویار تاس ماهی، در حال حاضر گونه‌ای مستقل محسوب می‌شود، اما پیش‌تر آن را زیرگونه‌ای از ماهی روس می‌دانستند. قره‌برون به ترکی به معنای ینی سیاه است که از رتبه دوم ارزش بر خوردار است. خاویار در واقع تخم ماهیانی به نام ماهیان خاویاری یا استروژن(sturgeon)است. برای تهیه در ایران میتوانید به نمایندگی ها و مراکز خاویاری بزرگ در کشور مراجعه نمایید.

انواع خاویار آسترا(طلایی) در ایران

 • خاویار آسترا رویال
 • خاویار آسترا درجه یک
 • خاویار آسترا درجه دو

خاویار آسترا یا خاویار تاس ماهی ایران و روس

خواص و مضرات خاویار

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]اویارهای اصیل ایرانی نه تنها دارای مضرات و ضرر نمیباشد بلکه به همراه فواید های بسیار گوناگونه خواص های بسیاری را نیز به دنبال خود دارد.[/box]خ خاویارهای اصل اول انکه باید بدانیم دارای درهای پلمپ شده میباشند و همینطور کدهای بهره برداری، تاریخ تولید و انقضا. خوردن خاویار برای تمام قشرهای جامعه از جمله جوانان، کودکان، مردان زنان و دیگر افراد بسیار پیشنهاد میشود و مهم است بخصوص در زنان باردار خوردن خاویارهای اصل و مرغوب مهم میباشد.

انواع خواص مهم خاویار

 • خاویار برای چشم ها مفید است
 • خاویار برای قلب مفید است
 • خاویار برای زنان باردار مفید است
 • خاویار برای تمام بیماری ها مفید است
 • خوردن خاویار به ترمیم تمام بیماری ها کمک می کند
 • باعث جلوگیری از تمام سرطان ها می شود
 • و……………

خواص و مضرات خاویار

قیمت خاویار شمال در ایران چند است؟

برای مطلع شدن از قیمت ها باید به کدام نمایندگی ها باید مراجعه کرد؟ کدام نمایندگی معتبر است؟ نمایندگی که در کمترین زمان بهترین محصول را با کیفیت های اصل و ارگانیک در بین دیگر شهرهای کوجک و بزرگ کشور عرضه می نماید را میتوان از شرکت رایبد خاویار نام برد.

قیمت خاویار شمال در ایران چند است؟

خرید و فروش انواع خاویار شمال با قیمت مناسب

خرید و فروش انواع خاویار شمال با قیمت مناسب را مشتریان واقع در ایران در هر کجای کشور که می باشند و تمایل به یک خریدی بسیار عالی و مطمعن را اگر میخواهند داشته باشند تا هزینه بسیار کمی را برای تهیه بهترین محصولات خاویاری خرج نمایند و با کیفیت ترین انها را در اختیار خود قرار دهند میتوانند به سایت فروشگاه معتبر و بسیار شناخته شده ما که رایبد خاویار می باشد و دارای جندین سال سابقه درخشان در ایران و جهان نیز است مراجعه نمایند و اطلاعات بیشتر خود را کسب کنند.

خرید و فروش انواع خاویار شمال با قیمت مناسب

مرکز پرورش و فروش ماهی خاویار در شمال ایران

مرکز پرورش و فروش ماهی خاویار در شمال ایران که به دلیل نزدیکی به دریای خزر بسیاری از محدودیت ها را به خود ندارند بسیار زیاد می باشد زیرا ماهیان خاویاری دریای خزر در شمل کشور ایران است و از مهمترین و بزرگترین مزارع پرورشی در شمال ایران نیز میتوان به قروق تالش اشاره نمود که این مزارع بسیار مجهز و بزرگ را که با مراجعه به این نمایندگی و شرکت میتوانید انواع خاویار ها را با کیفیت های اصل به همراه قیمت های عالی تهیه و ان را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

انواع مراکز خرید و فروش اویار و ماهیان خاویاری

 • مرکز فروش مجاز رایبد خاویار
 • مرکز فروش مجاز مازند خاویار
 • مرکز فروش مجاز میراث خاویار
 • مرکز فروش مجاز باهو خاویار
 • مرکز فروش مجاز دریا خاویار
 • مرکز فروش مجاز خاویار ایران
 • مرکز فروش مجاز کالچر
 • و………

مرکز پرورش و فروش ماهی خاویار در شمال ایران

پخش ماهی خاویار شمال به صورت عمده

پخش ماهی خاویار شمال به صورت عمده و جزیی را به راحتی با مراجعه به نمایندگی و شرکت تولیدی بسیار بزرگ رایبد خاویار تجربه نمایید تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را درب منزل خود به صورت کاملا طبیعی و اصیل تحویل نمایید و در کنار میل نمودن هر یک از وعده های غذایی خود از خواص ماهی و تخم خاویاری مورد نظر خود بهره مند شوید. در هر کجا که هستید برای دسترسی به شرکت رایبد خاویار و برای خرید میتوانید به سایت فروشگاه و نمایندگی رایبد خاویار ایرانی مراجعه نمایید.

پخش ماهی خاویار شمال به صورت عمده

بازار خاویار صادراتی در شمال ایران

بازار خاویار صادراتی در شمال ایران بسیار زیاد می باشد که هر کدام از نمایندگی ها و شرکت ها قیمت های متغیر و مخصوص به خود را دارند که هر کدام دارای قوانین تابع خود هستند. برترین تولید کننده شرکت های خاویاری و بزرگ ترین انها شامل شرکت های خاویار ایران و میراث خاویار میباشد. خاویار ایران به صورت مستقیم انواع محصولات خاویاری را پس از تولید و پرورش از مزارع پرورشی خاویار انها را در بین تمامی هموطنان قرار میدهند.

بازار خاویار صادراتی در شمال ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *