🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید خاویار واقعی ایران

خرید و فروش خاویار ایرانی در فرودگاه امام

فرودگاه امام به عنوان مرکز اصلی ارسال و صادرات خاویار ایرانی می باشد. خرید و فروش خاویار ایرانی در فرودگاه امام نیز صورت می گیرد ولی قیمت خاویار در آنجا خیلی گران است. مراکز خرید و فروش خاویار ایرانی در فرودگاه امام بسیار فعال بوده و انواع خاویار های ایرانی را با قیمت بالاتری عرضه می کنند ولی با خرید از مجموعه رایبد خاویار و صادراتش از این مجموعه به سبب مناسب بودن قیمت می توانید سود بسیاری ببرید. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]میزان خاویاری که هر مسافر به عنوان بار مسافر و بدون گرفتن مجوز سایتس از کشور می تواند خارج نماید در حدود ۲۵۰ گرم می باشد.[/box]

خرید و فروش خاویار ایرانی در فرودگاه امام

فرآوری و بسته بندی در مزاکر معتبر و شیلات

معمولا مجموعه های تولید ماهی خاویار زمانی که می خواهند خاویار تولیدی خود را به خارج از کشور صادر کنند، ماهی خاویار را به مراکز معتبر و دارای مجوز بین امللی برای استحصال خاویار به شیلات منتقل می کنند و در آنجا عملیات فرآوری و حتی بسته بندی انجام می گیرد. اما هستند شرکت های تولید ماهی خاویاری که هر مرحله فراوری و بسته بندی در داخل مجموعه انجام می گیرد.

 

خرید و فروش خاویار ایرانی

خرید و فروش خاویار ایرانی با قیمت مناسب از طریق کدام مرکز فروش انجام می شود؟ رایبد خاویار یکی از مراکز فروش خاویار مناسب برای خرید و فروش خاویارهای ایرانی می باشد. شاید این پرسش برایتان پیش آید که اگر بخواهید بیشتر از میزان بار مسافر از فرودگاه امام خاویار ارسال نمایید، چه راه هایی پیش روی شما قرار دارد؟ رایبد خاویار می تواند سفارش شما انجام دهد و پس از اخذ مجوز دامپزشکی و مجوز سایتس خاویار سفارشی شما را در گمرک کشور مقصد به شما تحویل دهد. قیمت صادرات هر کیلو خاویار چند است؟ [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]قیمت هر کیلو خاویار بلوگا امپریال برای صادرات و تحویل بستگی به نرخ ارز و همینطور شامل تمام هزینه های دریافت مجوز و ارسال خاویار می باشد.[/box]

شیو ه های مختلف خرید خاویار

 1. خرید حضوری از داخل مجوعه تولید خاویار
 2. خرید خاویار از نمایندگی در شهرهای مختلف
 3. خرید از فروشگاه اینترنتی خاویار
 4. خرید از فروشگاها و هایپرمارکت های بزرگ
 5. خرید از سایت های مخصوص خاویار
 6. و……………..

خرید و فروش خاویار ایرانی

 

انواع مجوزات لازم برای صادرات خاویار ایران

تعداد محدودی از شرکت های تولید کننده خاویار این مجوز ها را دارند و به طور مستقیم می توانند خاویار را صادر نمایند. برای دریافت گواهی های فوق لازم است استاندارها و دستور العمل های ابلاغ شده را به طور کامل رعایت نمود. برای صادرات خاویار نیاز به یکسری مجوزها می باشد و آن مجوزها عبارتند از:

 • مجوز فرآوری و بسته بندی
 • مجوز سایتس
 • مجوز دامپزشکی
 • مجوز حمل و نقل
 • مجوز قرنطینه
 • کارت بازرگانی
 • و…….

انواع مجوزات لازم برای صادرات خاویار ایران

عرضه کنندگان انواع خاویار در جهان

[box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]صادرکنندگان برتر انواع خاویار در جهان دارای تعداد مختلفی می باشند که مهم ترین آنها در ایران وجود دارند.[/box] صادر کنندگان ایرانی هر کدام در گوشه ای از ایران وجود دارند و مشغول به کار خود هستند. صادر کنندگان ایرانی از برترین تولید کننده های خاویار در ایران هستند و ایران یکی از بهترین کشورها در بخش تولید خاویار می باشد. رایبد خاویار نیز یکی از عرضه کننده های انواع خاویار ایرانی می باشد. خاویار صادراتی یکی از بهترین خاویارهای صادراتی در جهان هستند که در حال تولید می باشند. صادر کنندگان خاویار هر کدام دارای یک نوع خاویار صادراتی با یک نوع کیفیت هستند و خاویار خود را به کشورهای مختلفی صادر کرده اند. انواع کشورهایی که خاویار ایران به آن صادر شده اند عبارت است از:

 • چین
 • ترکیه
 • روسیه
 • ارمنستان
 • ترکمنستان
 • و……….

عرضه کنندگان انواع خاویار در جهان

نکات مهم در خرید خاویار

برای خرید خاویار باید به نکات مهمی توجه کنید. مهم ترین نکته در خرید خاویار این است که خاویاری که میخرید اصل است یا نه. خاویاری که از تولیدکنندگان ایرانی خریداری شود اصل است و این تولید کنندگان خاویار با با کیفیتی عالی تولید و وارد بازار می کنند. مهم ترین نکته در خرید خاویار این است که به بسته بندی خاویار دقت کند چون خاویار تقلبی دارای طرح بچگانه می باشد.

نکات مهم در خرید خاویار

 

 

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *