خانه / خاویار اوزون برون / خرید ماهی اوزون برون خاویار
خرید ماهی اوزون برون خاویار
فروش عمده خاویار ایرانی باکیفیت

خرید ماهی اوزون برون خاویار

آیا خرید ماهی اوزون برون خاویار الان صورت میگیرد؟ گوشت و خاویار آن چه ارزش غذایی دارد؟ و دیگر ویژگی این ماهی چیست؟ از کسیه شنا آن در تهیه چسب استفاده می شود حدود ۶۰ در صد از صید ماهیان خاویاری کشور ایران را شامل می شود صید بیش از حد، ساختن سد،تخریب بیشتر رودخانه هااز عوامل عمده کاهش نسل این ماهی در سال های اخیر است. باتوجه به این که ماهیان خاویاری در محیط دریا پس از ۱۵ سال خاویار تولید می کنند، سیر صعودی برداشت خاویار و افزایش قیمت آن در جهان نسل ماهیان اوزون برون را به خطر انداخته بود، بنابراین شیلات ایران به عنوان متولی حفظ ذخیره آبزیان کشور به فکر پرورش این ماهی ارزشمند و حفظ و بازسازی ذخایر آن افتاد.

ارزش غذایی خاویار ایران

موسسه تحقیقات شیلات ایران در اطلاعیه خود افزود: میزان پروتئین خاویار پرورشی ۳/۲۸ درصد، خاویار دریایی ۳/۳۰ درصد، میزان چربی خاویار پرورشی ۸/۱۴ درصد و چربی خاویار دریایی ۷/۱۵ درصد می‌باشد.

ارزش غذایی گوشت ماهی اوزون برون

میزان پروتئین گوشت ماهی اوزون برون پرورشی ۲۱ درصد، نمونه دریایی ۸/۱۷ درصد، مقدار چربی ماهی پرورش ۴/۱ درصد، گوشت ماهی دریایی ۵/۹ درصد و میزان رطوبت گوشت ماهی پرورشی ۸/۷۶ درصد و ماهی دریایی ۷/۷۱ درصد است.

پرورش انواع ماهی های خاویاری

  • پرورش فیل ماهی خاویاری
  • پرورش تاس ماهی سبری
  • پرورشی تاس ماهی قره برون
  • پرورش اوزون برون

منبع: بازار ماهی ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار اوزون برون پرورشی

خاویار اوزون برون پرورشی جهت صادرات

خاویار اوزون برون پرورشی که جهت صادرات تعیین شده است از دریای خزر در استان …

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه رایبد خاویار