🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید فیل ماهی خاویاری

خرید فیل ماهی خاویاری ۳۵ کیلویی

خرید فیل ماهی خاویاری با قیمت مناسب از طریق مراکز مجازی همچون رایبد خاویار صورت می گیرد. فیل ماهی از گونه های ماهی خاویاری است که بیشترین خرید و فروش را در بین سایر ماهیان خاویاری دارد. رایبد خاویار در نظر دارد تعدادی از فیل ماهی های ماده، که حدود ۳۵ کیلو وزن دارند را به فروش برساند. فیل ماهی های عرضه شده همگی ماده (سونوگرافی شده اند) و حدود ۶ ساله می باشند. فیل ماهی بهترین رقم برای استحصال خاویار است. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویاری که از فیل ماهی خاویاری استحصال می شود را خاویار بلوگا می نامند.[/box]خاویار بلوگا دارای دانه های درشتی به رنگ خاکستری می باشد. در بازار خاویار ایران، خاویار بلوگا یا همان خاویار فیل ماهی ارزشمند ترین خاویار است.

خرید فیل ماهی خاویاری ۳۵ کیلویی

مرکز تولید فیل ماهی خاویاری

گیلان و مازندران یکی از مهم ترین مراکز تولید خاویار در ایران می باشند. ماهیان خاویاری یکی از با ارزشترین ماهی هایی هستند که در دریای خزر موجود می باشند و ماهی های مختلفی در این بخش وجود دارند. مراکز مختلفی در ایران وجود دارند که ماهی های خاویاری اعم از فیل ماهی را به صورت پرورشی تولید می کنند. ماهیان خاویاری ایران یکی از گران ترین ماهی هایی هستند که در ایران در حال تولید می باشند این ماهی ها دارای تنوع زیادی می باشند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]ماهی های خاویای دارای طرفداران مخصوص به خود می باشند چون این ماهی دارای خواص بسیار زیادی میباشد.[/box] فیل ماهی و تمام ماهیان خاویاری برای تولید گوشت و خاویار پرورش داده میشوند.

انواع خاویار بلوگا یا فیل ماهی برای خرید و فروش

 • خرید و فروش خاویار سه صفر بلوگا
 • خرید و فروش خاویار امپریال بلوگا
 • خرید و فروش خاویار درجه یک بلوگا
 • خرید و فروش خاویار درجه دو بلوگا

مرکز تولید فیل ماهی خاویاری

ماهی خاویار

به ماهی هایی که دارای خاویار هستند ماهی های خاویاری می گویند. ماهی های خاویاری دارای انواع مختلفی می باشد که در این متن تعدادی از آنها را برایتان بان نموده ایم. ماهی های خاویاری به سبب گوشت و خاویار بسیار خوشمزه ای که دارند دارای قیمت بیشتری از بقیه ماهی های خاویاری می باشند. ماهی های خاویاری هر کدام دارای نام های مختلفی می باشند. ماهی های خاویاری با گوشتی که دارند یک وعده غذایی بسیار با ارزش برای هر فرد می باشند. چند نمونه ماهی خاویاری در ایران تولید می شود که عبارتند از:

 • ماهی خاویار ازون برون
 • ماهی خاویار شیپ
 • ماهی خاویار قره برون
 • ماهی خاویار تاس ماهی
 • ماهی خاویار فیل ماهی
 • ماهی خاویاری استرلیاد
 • و………..

ماهی خاویار

خرید فیل ماهی خاویاری

پروش دهندگان و تولیدکننده های زیادی در سراسر کشور ایران وجو دارد که انواع ماهی های خاویاری را تولید و برای خرید و فروش وارد بازار می کنند. بازار خرید و فروش ماهیان خاویاری بسیار قوی است چون علاوه بر گوشت این ماهی خاویارش را نیز در تمام بازارهای جهان به فروش می رساند. ماهی های خاویاری خواص بسیار بالایی دارند و این موضوع باعث شده تا بازار این ماهی به صورت چشمگیری قوی شود. ماهیان خاویاری از بهترین مراکز و با آب دریا پرورش داده و راهی بازارهای داخلی و خارجی شده اند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]عرضه کنندگان ماهی های خاویاری اعم از رایبدخاویار انواعی از این ماهیان را با قیمت مناسب برای مشتریان خود عرضه میدارند.[/box]

خرید فیل ماهی خاویاری

مرکز عرضه کننده فیل ماهی خاویاری

ماهیان خاویاری به خصوص فیل ماهی خاویاری دارای بهترین مواد غذایی مانند امگا۳ می باشند و خود ان موضوع یکی از مهم ترین موضوعات است که باعث خرید و فروش این ماهی در کل دنیا شده است. ماهان خاویاری در بهترین مزارع به صورت کاملا بهداشتی تولید می شود. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]ماهیان خاویاری که در مجموعه رایبد خاویار خرید و فروش می شوند کاملا تازه و سالم هستند.[/box] تمام ماهیان خاواری بعد از اینکه صیدشان ممنوع شد به صورت پرورشی از مجموعه های معتبر مانند رابدخاویار به صورت پرورشی مورد خرید و فروش قرار گرفته اند.

مرکز عرضه کننده فیل ماهی خاویاری

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *