🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خاویار اصل از کجا بخریم

خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

برای خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی باید به چه ویژگی های توجه داشت؟ خاویار اصل از کجا بخریم ؟ چگونه می توان خاویار اصل را از تقلبی تشخیص داد؟ برای خرید بهترین نوع خاویار ایرانی باید به کدام سایت مراجعه نمود. خاویار نوع ماده غذایی است که از دل ماهیان استخراج می شود. این نوع غذای دریایی در رنگ های سیاه، نوک مدادی، طلایی و… در بازار به فروش می رسد. خاویار همان تخم ماهیانی است که در دریا ها یافت می شوند. البته باید بدانید که هر نوع ماهی نمی تواند خاویار تولید کند و اندکی از ماهیان هستند، که به تولید خاویار می پردازند که در کشور ایران ۵ نوع از این ماهی ها رشد می کنند، می توان به ماهی اوزون برون، فیل ماهی، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد.

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]دریای خزر یکی از برترین و بزرگترین دریای های جهان که به تولید خاویار جهانی می پردازد.[/box] البته این دریا قادر است بیش از ۹۳ درصد از کل خاویار جهان را تولید و به بازار جهانی عرضه دارد. از جمله خواص این محصول می توان به درمان بیماری های قلبی و عروقی، درمان سلول های عصبی، افزایش کلسترول خوب در بدن، درمان و تقویت مغز و جلوگیری از آلزایمر و… اشاره کرد.

خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

 

در مورد خرید خاویار پرورشی چه می دانید

خاویار یکی از مرغوب ترین مواد غذایی است که بیش از هر چیزی در صادرات نقش مهمی را ایفا می کند. این محصول از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد. با توجه به این که صید ماهیان خاویاری بسیار کاری مشکل است، بسیاری از پرورش دهندگان سعی در تولید و پرورش ماهیان خاویاری پرداخته اند و قسمت عظیمی از صادرات خاویار ایران را خاویار پرورشی تشکیل می دهد.

بسته بندی خاویار بلوگا پرورشی

خاویار اصل از کجا بخریم ؟

البته بهترین نوع خاویار ایرانی خاویار بلوگا نام دارد، به آن خاویار فیل ماهی ایرانی نیز گفته می شود. در ایران بیش تر به پرورش فیل ماهی یا ماهی بلوگا پرداخته شده است. در سال ۱۳۹۳ بیش از ۱۲ میلیارد تومان از خاویار پرورشی ایران به کشور های دیگر صادر گردیده است. بیش ترین کشور هایی که در صادرات این محصول نقش دارند می توان به آمریکا، روسیه و کشور های اروپایی اشاره کرد.

خاویار اصل از کجا بخریم ؟
خاویار پرورشی اصل ایرانی

محل زندگی بیشتر ماهیان خاویاری دریای خزر می باشد. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]ایران یکی از کشورهایی است که دارای خاویار مرغوب و اصل ایرانی است.[/box] خاویار ایرانی به جهت مرغوبیت دارای شهرت جهانی می باشد. خاویار بلوگا رویال یکی از خاویارهای معروف در جهان می باشد که در بیشتر کشورها مورد مصرف قرار می گیرد. خاویار پرورشی نیز مانند دیگر انواع خاویار های دریایی دارای میزان زیادی اسید آمینه و امگا۳ می باشد. همچنین می تواند در تقویت ماهیچه ها نیز اثربخش باشد. البته این خاویار از قیمت کمتری برخوردار بوده است و می توانید برای خرید آن از سایت فروشگاهی رایبد خاویار اقدام نمایید.

خاویار پرورشی اصل ایرانی

خصوصیات خاویار اصل ایرانی

متأسفانه در مناطق مختلفی از ایران به فروش انواع خاویار تقلبی به جای اصل پرداخته اند.[box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]البته خاویار اصل دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد که می توانید به راحتی آن را با دیگر انواع خاویار مقایسه کنید. [/box] خاویار اصل دارای اندازه های متفاوتی هستند و همچنین چسبندگی در بین آن ها وجود ندارد. البته می توان گفت که خاویار اصل را بیش تر در بسته بندی های ۵۰ گرمی و کوچک قرار می دهند. اگر آرم و الگوی کشیده شده بر روی بسته بندی خاویار به صورت بچه گانه و مصنوعی باشد، خاویار تقلبی است. البته خاویار های اصل از رنگ تیره ای برخوردار نیستند و همچنین از قیمت گرانی نیز بهره مند می باشند.

خصوصیات خاویار اصل ایرانی

 

قیمت فروش خاویار اصل در ایران

قیمت فروش خاویار اصل در ایران بین برندها و نمایندگی های ایرانی متفاوت می باشد که برای مطلع شدن از قیمت ها می توانید به سایت نمایندگی و شرکت تولیدی بسیار بزرگ و معتبر رایبد خاویار مراجعه نمایید. نمایندگی رایبد خاویار با بیش از ۲۵ سال هم در زمانه تولید ماهیان خاویاری و نیز در خط فروش می باشد که برای تهیه تمامی محصولات و غذاهای اصیل دریایی خود می توانید به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

قیمت فروش خاویار اصل در ایران

خاویار اصل از کجا بخریم

خاویار اصل را می توانید از نمایندگی معتبر رایبد خاویار خریداری نمایید. خاویارهای اصل دارای فواید و خواص های بسیار زیادی دارند که مهمترین خواص ها را می توانید به راحتی از خوردن محصول اطمینان یابید. خاویارهای اصیل ایرانی دارای درب های پلمپ شده به همراه تاریخ های تولید و انقضا یکی پس از دیگری می باشد. برای تهیه این محصولات بسیار حیرت انگیز می توانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

نمایندگی های فروش

 • رایبد خاویار
 • میراث خاویار
 • خاویار خزر
 • خاویار کالچر
 • و…

خاویار اصل از کجا بخریم

مرکز فروش عمده خاویار اصل

مرکز فروش عمده خاویار اصل را می توانید در نمایندگی های بسیار معتبر ایرانی جست و جو نمایید تا محصول های مورد نظر خود را در بهترین و ارگانیک ترین کیفیت ها به راحتی و با دسترس بودن نمایندگی در اختیار خود خریداری و تهیه نمایی. مهم ترین برندهای خرید و فروش ماهیان خاویاری در تمام کشورهای می باشد اما تنها کشوری که از نظر پرورش خاویار در رتبه اول قرار دارد رایبد خاویار بزرگ می باشد.

مرکز فروش عمده خاویار اصل

ویژگی های کیفی خاویار اصل

ویژگی های کیفی خاویار اصل در نمایندگی رایبد خاویار را می توانید پس از تحویل خاویار و پرداخت کردن هزینه مورد نظر خود بهره مند گردید. کیفیت های خاویاری اصل از خاویارهای تقلبی بسیار زیاد است چنان که خاویار تقلبی به هیچ وجه دارای طعم و مزه خاصی نمی دهد و نیز نه تنها خواص های خاویارهای اصیل را ندارند بلکه بسیاری از محصولات غیر بهداشتی این خاویاری ممکن است ضرر ها و بیماری های بسیاری را داشته باشند.

ویژگی خاویار اصل

 • درب پلمپ
 • دانه های شفاف
 • شکل یکی
 • و…

ویژگی های کیفی خاویار اصل

انواع خاویار اصل در بازار ایران

انواع خاویار اصل در بازار ایران را می توانید به جهت تهیه میان برندها و نمایندگی های مهم کشور بچرخید و از معتبر ترین نمایندگی ها اگر وقت و زمان بسیاری دارید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. خاویارهای اصیل دریای خزر که همگی محصولات مرغوب دارای ۵ گونه هستند را می توانید در خرید بسیار عالی و تهیه بدون اتلاف وقت به راحتی پس از سفارش محصول خود آنها را درب منزلتان تحویل نمایید.

انواع خاویارها

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • و…

انواع خاویار اصل در بازار ایران

فروش عمده خاویار اصل

فروش عمده خاویار اصل در بهترین و برندهای تولیدی کشور صورت می گیرد. خاویارهای اصل ابتدا در بزرگترین مزارع های تولیدی و پرورش ماهیان خاویاری رسد و نمو می کنند و سپس طی مراحل های بسیار زیاد به جهت مشخص شدن اصل های خاویاری و طبیعی بودن آنها را از طریق نمایندگی های بسیار رسمی و مهم در کشور ایران مانند رایبد خاویار به صورت مستقیم قرارمی دهند که طی راه به دست مشتریان برسند.

فروش عمده خاویار اصل

فروش عمده خاویار اصل در ایران

فروش عمده خاویار اصل در ایران در نمایندگی های معتبر فروش و مراکز مهم همچون خاویار ایران صورت گرفته می شود. که خاویار را بصورت کاملا طبیعی و ارگانیک پرورش داده و مستقیم بدست مشتریان و مصرف کنندگان خاویاری می رساند. از جمله مهم ترین خواص خاویارهای اصل می توان اشاره به بیماری های واگیر دارد و بسیار شدید مانند سردرد و افسردگی ها شود. خاویارهای مصنوعی نیز می باشند که ارزش غذایی بسیار پایینی دارد.

فروش عمده خاویار اصل در ایران

مراکز فروش خاویار اصل

مراکز فروش خاویار اصل در کشور ما خیلی هستند که ۵۰ درصد از مراکز  از برند جهانی می باشند و بسیاری فقط و فقط  افراد سود جو می باشند. در کشور بسیار بزرگ و پهانور ما که تمام محصولات ماهیان را در دریای خود دارد . همچنین در ایران به دلیل وجود بهترین نوع محصولات ماهیان دریایی و پرورشی خاویار و همچنین وحشی در دریای خزر کشور موجود می باشند، دارای نمایندگی های بسیار می باشد.

مراکز مهم فروش

 • خاویار ایران
 • دریا خاویار
 • خاویار قروق تالش
 • و…

مراکز فروش خاویار اصل

فروش اینترنتی خاویار اصل

فروش اینترنتی خاویار اصل در بهترین برند ها با بهترین کیفیت ها صورت می گیرد. در ایران میان شهرهای مختلف و بسیار بزرگ هر استان نمایندگی ها و مراکز معتبر خاویاری وجود دارند که محصولات را میان تمام مشتریان و خریداران خاویاری عرضه می نمایند. خاویارهای اصیل ایرانی نه تنها دارای مضرات و ضرر نمی باشد بلکه به همراه فواید های بسیار گوناگون  خواص های بسیاری را نیز به دنبال خود دارد.

فروش اینترنتی خاویار اصل

صادر کننده خاویار اصل درجه یک

صادرکننده خاویار اصل و درجه یک در قیمت های بسیار پایین و مقطوع بین نمایندگی ها و شرکت های ماهیان خاویاری دریای خزر، رایبد خاویار می باشد. صادرات خاویار ایران به بازار جهانی به دلیل موجود بودن اکثریت ماهیان خاویاری بسیار اصیل و مهم صادراتی در دریای بزرگ کشور ایران می باشد. بسته بندی های مناسب با صادرات در کیف های بسیار مهم خاویاری برای عرضه نمودن در نمایندگی رایبد خاویار موجود می باشد.

نمایندگی های صادر کننده

 • رایبد خاویار
 • خاویار ایران
 • باهو خاویار
 • و…

صادر کننده خاویار اصل درجه یک

قیمت خاویار اصل درجه یک

قیمت خاویار درجه یک بستگی به نوع ماهیان خاویاری در گونه های مختلف آنها دارد. خاویارها و قیمت ماهیان را  که شامل همه نوع گونه های مهم خاویارها صادراتی می باشد و توسط شرکت های تولید پخش خاویار به سراسر جهان عرضه می گردد و با مراجعه به هر نمایندگی می توانید قبل از خرید از قیمت ها مطلع گردید. خاویار از پتاسیم غنی می باشد و از آنجا که پتاسیم مسئولیت اکسیژن رسانی به مغز را داراست.

قیمت خاویار اصل درجه یک

عرضه خاویار اصل به قیمت نمایندگی

عرضه خاویار اصل به قیمت نمایندگی را تنها در رایبد خاویار می توانید انجام دهید با بهترین بسته بندی های مناسب با سلیقه خود. وجود داشتن دریای خزر به این دلیل شرایط را برای صادرات ماهیان خاویاری توسط برند های بسیار بزرگ و معتبر محصولات ایرانی و خاویاری مانند رایبد خاویار را به وجود آورده است. از مهم ترین دلایل خاویارهای اصل را باید به خواص آنها توجه کرد. زیرا همواره دارای هزار نوع خواص هستند.

دلایل قیمت متنوع

 • شرایط اقتصاد
 • تفاوت نمایندگی ها
 • کیفیت محصولات
 • و…

عرضه خاویار اصل به قیمت نمایندگی

عرضه خاویار اصل در ایران

عرضه خاویار اصل در ایران بین برندها و مراکز تولید و خرید و فروش ماهیان خاویاری می باشد. مهم ترین برند های تولیدی که دارای مزارع های بسیار بزرگ به جهت پرورش های ماهیان خاویاری می باشند نزدیک به دریای خزر ما هستند و در استان های شمال کشور موجود می باشند. از مهم ترین نمایندگی ها می توان رایبد خاویار را نام برد که با مراجعه به آن بهترین ها را خریداری نمایید در کیفیت های درجه یک.

عرضه خاویار اصل در ایران

عرضه خاویار به صورت عمده

عرضه خاویار به صورت عمده را از نمایندگی ما که خاویار ایران می باشد می توانید برای تهیه مراجعه نمایید. شرکت رایبد خاویار دارای بهترین نمایندگی و فروشگاه انلاین و همچنین بهترین و مرغوب ترین برندها در سطح کشور و نیز جهان می باشد که شناخته شده در بازارهای داخلی و صادراتی نیز است. برای خرید محصولات مورد نظر خود سریعا تا قبل از تمام نشدن محصولات به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

عرضه خاویار

 • عمده
 • تکی
 • بسته بندی شده
 • کیلویی
 • گرمی
 • و..

عرضه خاویار به صورت عمده

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *