خانه / خاویار اصل / خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی
خرید خاویار پرورشی
خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

برای خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی باید به چه ویژگی های توجه داشت؟ چگونه می توان خاویار اصل را از تقلبی تشخیص داد؟ برای خرید بهترین نوع خاویار ایرانی باید به کدام سایت مراجعه نمود. خاویار نوع ماده غذایی است که از دل ماهیان استخراج می شود. این نوع غذای دریایی در رنگ های سیاه، نوک مدادی، طلایی و… در بازار به فروش می رسد. خاویار همان تخم ماهیانی است که در دریا ها یافت می شوند.

خرید خاویار پرورشی

البته باید بدانید که هر نوع ماهی نمی تواند خاویار تولید کند و اندکی از ماهیان هستند، که به تولید خاویار می پردازند که در کشور ایران ۵ نوع از این ماهی ها رشد می کنند، می توان به ماهی اوزون برون، فیل ماهی، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد.
دریای خزر یکی از برترین و بزرگترین دریای های جهان که به تولید خاویار جهانی می پردازد. البته این دریا قادر است بیش از ۹۳ درصد از کل خاویار جهان را تولید و به بازار جهانی عرضه دارد. از جمله خواص این محصول می توان به درمان بیماری های قلبی و عروقی، درمان سلول های عصبی، افزایش کلسترول خوب در بدن، درمان و تقویت مغز و جلوگیری از آلزایمر و… اشاره کرد.

در مورد خرید خاویار پرورشی چه می دانید

خاویار یکی از مرغوب ترین مواد غذایی است که بیش از هر چیزی در صادرات نقش مهمی را ایفا می کند. این محصول از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد. با توجه به این که صید ماهیان خاویاری بسیار کاری مشکل است، بسیاری از پرورش دهندگان سعی در تولید و پرورش ماهیان خاویاری پرداخته اند و قسمت عظیمی از صادرات خاویار ایران را خاویار پرورشی تشکیل می دهد.

بسته بندی خاویار بلوگا پرورشی

 

فروشگاه خرید خاویار پرورشی

مرکز اینترنتی خرید
البته بهترین نوع خاویار ایرانی خاویار بلوگا نام دارد، به آن خاویار فیل ماهی ایرانی نیز گفته می شود. در ایران بیش تر به پرورش فیل ماهی یا ماهی بلوگا پرداخته شده است. در سال ۱۳۹۳ بیش از ۱۲ میلیارد تومان از خاویار پرورشی ایران به کشور های دیگر صادر گردیده است. بیش ترین کشور هایی که در صادرات این محصول نقش دارند می توان به آمریکا، روسیه و کشور های اروپایی اشاره کرد.

خرید خاویار پرورشی

خاویار پرورشی نیز مانند دیگر انواع خاویار های دریایی دارای میزان زیادی اسید آمینه و امگا۳ می باشد. همچنین می تواند در تقویت ماهیچه ها نیز اثربخش باشد. البته این خاویار از قیمت کمتری برخوردار بوده است و می توانید برای خرید آن از سایت فروشگاهی رایبد خاویار اقدام نمایید.

خصوصیات خاویار اصل ایرانی

متأسفانه در مناطق مختلفی از ایران به فروش انواع خاویار تقلبی به جای اصل پرداخته اند. البته خاویار اصل دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد که می توانید به راحتی آن را با دیگر انواع خاویار مقایسه کنید.

خرید خاویار پرورشی

خاویار اصل دارای اندازه های متفاوتی هستند و همچنین چسبندگی در بین آن ها وجود ندارد. البته می توان گفت که خاویار اصل را بیش تر در بسته بندی های ۵۰ گرمی و کوچک قرار می دهند. اگر آرم و الگوی کشیده شده بر روی بسته بندی خاویار به صورت بچه گانه و مصنوعی باشد، خاویار تقلبی است. البته خاویار های اصل از رنگ تیره ای برخوردار نیستند و همچنین از قیمت گرانی نیز بهره مند می باشند.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار پرورشی

فروشنده عمده خاویار پرورشی

خاویار پرورشی نمونه ای از پرفروش ترین انواع خاویار ایرانی است که فروشنده عمده این …

دیدگاهتان را بنویسید