نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , فروردین ۱۱ ۱۳۹۹
سوالات متداول درباره خاویار ایران

خرید خاویار اصل در اصفهان با تحویل رایگان

برای خرید خاویار اصل در اصفهان با تحویل رایگان کافی است با بخش فروش و پشتیبانی رایبد خاویار تماس بگیرید تا با نمایندگی فروش در شهر شما هماهنگ شود و در صورت تمایل به درب منزلتان ارسال گردد. به طور کلی شهر اصفهان موقعیت خوبی برای بازار خاویار ایران دارد. اصفهان شهر تاریخی با ظرفیت پذیرش هزاران گردشگر در سال را داراست.

کی ازسالم ترین خریدهای خاویاری موجود در ایران و جهان خرید خاویار به صورت آنلاین می باشد
ی و این موضوع باعث شده تا ما آدرس این فروشگاه آنلاین را برایتان بیان نماییم. آدرس فروشگاه آنلاین رایبد خاویار: www.raibodcaviar.ir

خرید خاویار اصل در اصفهان با تحویل رایگان

قیمت خرید و فروش خاویار

خرید و فروش خاویار این روزها بسیار زیاد شده است و این امر باعث شده تا سوال های مهمی برای افراد درباره خرید و فروش خاویار پیش آید. یکی از سوال های بسیار مهم که  اول در ذهن همه افراد برای خرید خاویار پیش می آید این است که قیمت خاویار چند است؟ ما سعی کرده ایم با انتشار لیست قیمت خود برای مشتریان عزیز این سوال مهم را برطرف نماییم.

قیمت خرید و فروش خاویار

صادرات خاویار ایران

خاویار ایران دارای مزه عالی است. خاویار ایران یکی از بهترین غذاهایی است که از ایران به تمام دنیا صادرات شده است. خاویار ایران را پس از فرآوری بسته بندی می کنند و ب گرفتن تمام مجوزهای لازم مورد صادرات قرار می دهند. در این خصوص سعی کرده ایم فیلمی از بسته بندی خاویار صادراتی را برایتان به نمایش بگذاریم تا شما عزیزان با بسته بندی اویار صادراتی تا حدودی آشا شوید.

انواع مجوزات صادراتی لازم برای خاویارهای ایرانی

 • مجوز صادراتی سایتس برای خاویار
 • مجوز صادراتی دامپزشکی برای خاویار
 • مجوز صادراتی قرنطینه برای خاویار
 • مجوز صادراتی حمل و نقل برای خاویار
 • مجوز صادراتی کارت بازرگانی برای خاویار
 • و……………

قیمت خاویار صادراتی رایبد خاویار

قیمت خاویارهای صادراتی هر شرکت مخصوص خودش است و با دیگر شرکت ها متفاوت می باشد.

شرکت رایبد خاویار یکی از شرکت های مخصوص صادرات است که خاویار ایرانی را با قیمت مناسبی مورد صادرات قرار داده است.
این شرکت با کم نمودن هزینه های اضافی باعث شده است تا قیمت خاویار صادراتی برای تمام مشتریان به صرفه باشد. رایبد خاویار دارای پشتیبانی عالی می باشد که پاسخگویی همه شما عزیزان درباره صادرات خاویار و سوال هایی درباره آن می باشد.

انواع محصولات موجود در رایبد خاویار

 • انواع خاویار رایبد
 • قارچ ترافل رایبد
 • ظروف سرو خاویار رایبد
 • گوشت ماهی خاویاری رایبد
 • ماهی و بچه ماهی خاویاری رایبد
 • و……….

قیمت خاویار صادراتی رایبد خاویار

بهترین خاویار ایران چیست؟

بهترین خاویار ایران چیست؟ این نیز یکی از آن سوال های مهم است که برای تمام افراد تاکنون پیش آمده است. خاویارهای ایرانی هه بهترین هستند ولی خاویاری که خیلی خوب و درجه یک است کدام خاویار است؟ با توجه به ویژگی هایی که خاویار بلوگا ایران دارد این خاویار در بین تمام خاویارهای ایرانی بهترین خاویار می باشد.

اویار بلوگا یکی از مهم ترین خاویارهایی است که در بین خاص و عام زبان زد می باشد. خاویار بلوگا از همه لحاظ بی نظیر و فوق العاده می باشد.
خ خاویار بلوگا دارای انواع مختلفی می باشد که تمام انواع آن نیز بهترین هستند و دلیل متفاوت بودن آن فقط و فقط سایز آنها می باشد. انواع بهترین خاویار بلوگا عبارت است از:

 • بهترین خاویار بلوگا سه صفر
 • بهترین خاویار بلوگا امپریال
 • بهترین خاویار بلوگا درجه یک
 • بهترین خاویار بلوگا درجه دو

بهترین خاویار ایران چیست؟

فروش ویژه خاویار برای مراکز مختلف

فروشگاه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای بزرگ اینترنتی است که دارای فروش ویژه ای می باشد. تمام مراکز که قصد تجارت و خرید خاویار ایرانی را دارند و می خواهند از ظرفیتی که در زمینه تولید و صادرات خاویار ایرانی وجود دارد استفاده کنند، با مدیر بازارگانی شرکت در ارتباط باشند. مراکز مختلفی در ایران وجود دارد که در این متن برایتان بیان نموده ایم و این مراکز می توانند خاویار را با قیمت مناسب از مجموعه رایبد خاویار خریداری نمایند.

 • هتل ها
 • رستوران ها
 • شرکت های گردشگری
 • هایپر مارکت ها
 • نمایندگی فروش خاویار
 • فروشگاه های مستقر در فرودگاه
 • و…

فروش ویژه خاویار برای مراکز مختلف

بازار خرید خاویار اصل در اصفهان

خرید خاویار اصل در اصفهان با استفاده از فروشگاههای بزرگی همچون رایبد خاویار امکان پذیر می باشد. خاویار در تمام ایران و جهان دارای بازاری خوب برای خرید و روش می باشد. استعداد و ظرفیت بالای اقتصادی شهر اصفهان یک موقعیت ایده آل را برای تاجرانی که قصد تجارت کالای ایرانی (سوغات ایران) دارند، یک موقعیت ایده آل است. خاویار همچون زعفران، پسته، فرش منسوب به ایران است. ایران تولید کننده محوصلات لوکسی است که در دنیا بی نظیر می باشد و ارزش بالایی دارند.

انواع خاویار اصل ایرانی

 1. خاویار بلوگا اصل
 2. خاویار سوروگا اصل
 3. خاویار بری اصل
 4. خاویار آسترا اصل
 5. خاویار طلایی اصل
 6. خاویار فشرده اصل

بازار خرید خاویار اصل در اصفهان

مهم ترین رقم خاویار صادراتی ایران

رقم های مختلف خاویار ایران از ماهین مختلفی به دست می آیند که نام این ماهیان را استروژن (ماهی خاویاری) نام نهاده اند. ماهی خاویاری چند نوع دارد که یکی از بزرگترین گونه های ماهی خاویاری فیل ماهی است که خاویار بلوگا از این ماهی به دست می آید. قیمت خاویار بلوگا در بازار ایران حدود هزار یورو تعینن می شود. که البته بسته به سایز دانه ها و کیفیت آن کمی متغییر است.

یکی از انواع مهم ترین خاویارهایی که در ایران تولید می شود خاویار بلوگا می باشند. خاویار بلوگا به سبب اندازه بزرگی که دارد جزو خاویار صادراتی می باشد.

مهم ترین رقم خاویار صادراتی ایران

مرکز خرید انواع خاویار

مراکز خرید خاویار در ایران دارای تعداد زیادی می باشند که بعضی از این مراکز به صورت حضوری و بعض ها به صورت اینترنتی خاویار را مورد خرید و فروش قرار می دهند. تعداد اندکی هستند که انواع خاویارهای ایرانی را به صورت آنلاین مورد خرید و فروش قرار می دهند.

خرید آنلاین خاویار باعث شده تا کار خریدارن عمده خاویار بسیار آسان شود و آنها با یک کیلیک خاویار مد نظر خود را با قیمت مناسب در هر جا که هستند خریداری نمایند.
خاویار به صورت عمده در ایران تولید می شود و این خاویارها از طریق مراکز معتبری مورد خرید و فروش قرار می گیرند. در خرید خاویار به روش اینترنتی مراکز خرید خاویار یکی از اصلی ترین نقش ها را دارا می باشند. خرید از مراکز آنلاین خیلی خوب است چون با این کار از هزینه ها و وقت اضافی جلوگیری می شود.

مرکز خرید انواع خاویار

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل از کجا بخریم

خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

برای خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی باید به چه ویژگی های توجه داشت؟ خاویار اصل …

پاسخی بگذارید