خانه / خاویار اصل / خرید خاویار الماس ایرانی اصل

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

به کدام خاویار ایرانی الماس گفته می شود و دلیل نامگذاری آن چه می باشد؟ خاویار اصل دارای چه ویژگی هایی است که در خاویار تقلبی دیده نمی شود؟ خاویار اصل را از کدام سایت می توان خرید؟
خاویار که همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از گرانترین و باارزش ترین مواد غذایی به شمار می رود و البته این محصول از نظر ارزش غذایی و اقتصادی بسیار به صرفه است و بیش از ۹۳ درصد از خاویار ایرانی در دریای خزر یافت می شود. البته باید گفت که خاویار در سه نوع وجود دارد که می توان به بلوگا، سوروگا و آسترا اشاره کرد. البته رنگ های خاویار به هم متفاوت می باشند و در سه رنگ سیاه، سرخ و طلایی یافت می شوند که از مرغوب ترین آن ها رنگ طلایی به شمار می رود.

در مورد ماهیان خاویاری چه می دانید

ماهیان خاویاری از جمله ماهی های با ارزشی هستند که البته بیش تر این ماهی ها به دلیل این که خاویار را در خود پرورش می دهند دارای اهمیت می باشند، اما از تعداد بسیار محدودی برخوردار هستند که صید و شکار این ماهی ها به شدت سخت می باشد. ماهیان خاویاری که در دریای خزر یافت می شوند می توان به مواردی چون تاس ماهی ایرانی و روسی، فیل ماهی، شیب، اوزون برون یا سوروگا و… اشاره کرد. این ۵ نمونه از ماهیان خاویاری از جمله برترین ماهی های دریای خزر محسوب می شوند که بیش ترین مقدار خاویار کل جهان را تأمین می نمایند.

خاویار الماس ایرانی

از جمله برترین ماهیان خاویاری که از نظر اقتصادی بسیار دارای ارزش بالایی می باشد، فیل ماهی یا بلوگا نام دارد و خاویار خارج شده از این ماهی به عنوان الماس ایرانی معرفی شده است. البته باید توجه داشته باشید که بهترین خاویار در جهان، خاویاری است که دارای رنگ های روشن باشد و هر چه شفاف تر و روشن تر باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. البته خاویار بلوگا از این خصوصیات پیروی می کند و به همین دلیل از گرانترین خاویار در جهان معرفی شده و با قیمت ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. خاویار الماس ایرانی در سراسر جهان شناخته شده است و بیش ترین صادرات این خاویار به کشور های اروپایی صورت می گیرد.
خرید خاویار از سایت رایبد خاویار امکان پذیر می باشد و شما می توانید هر میزان از خاویار که بخواهید را از طریق شماره گیری شماره زیر دریافت کنید. خرید از این سایت به صورت اینترنتی است و البته بهترین انواع ماهی و خاویار را با قیمت مناسب به فروش می رساند.
منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار هر کیلو

خاویار هر کیلو قیمت چند است؟

خاویار هر کیلو بستگی به نوع و کیفیت آن دارد. به همین دلیل قیمت این …

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه رایبد خاویار