نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار اصل / خرید خاویار الماس ایرانی اصل
خرید خاویار الماس ایرانی اصل

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

خرید خاویار الماس ایرانی اصل با قیمت استثنایی و تخفیف ویژه تا پایان همین ماه ادامه دارد. به کدام خاویار ایرانی الماس گفته می شود و دلیل نامگذاری آن چه می باشد؟ خاویار اصل دارای چه ویژگی هایی است که در خاویار تقلبی دیده نمی شود؟ خاویار اصل را از کدام سایت می توان خرید؟
خاویار که همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از گرانترین و باارزش ترین مواد غذایی به شمار می رود و البته این محصول از نظر ارزش غذایی و اقتصادی بسیار به صرفه است و بیش از ۹۳ درصد از خاویار  در حاشیه دریای خزر تولید و به فروش می رسد. البته باید گفت که ۴ نوع خاویار در ایران هست:

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری

در مورد ماهیان خاویاری چه می دانید

ماهیان خاویاری از جمله ماهی های با ارزشی هستند که البته بیش تر این ماهی ها به دلیل این که خاویار را در خود پرورش می دهند دارای اهمیت می باشند، اما از تعداد بسیار محدودی برخوردار هستند که صید و شکار این ماهی ها به شدت سخت می باشد. ماهیان خاویاری دریای خزر: تاس ماهی ایرانی و روسی، فیل ماهی یا بلوگا، شیب، اوزون برون یا سوروگا و… اشاره کرد. این ۵ نمونه از ماهیان خاویاری از جمله برترین ماهی های دریای خزر محسوب می شوند که بیش ترین مقدار خاویار کل جهان را تأمین می نمایند.

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

خاویار الماس ایرانی

از جمله برترین ماهیان خاویاری که از نظر اقتصادی بسیار دارای ارزش بالایی می باشد، فیل ماهی یا بلوگا نام دارد و خاویار خارج شده از این ماهی به عنوان الماس ایرانی معرفی شده است. البته باید توجه داشته باشید که بهترین خاویار در جهان، خاویاری است که دارای رنگ های روشن باشد و هر چه شفاف تر و روشن تر باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. البته خاویار بلوگا از این خصوصیات پیروی می کند و به همین دلیل از گرانترین خاویار در جهان معرفی شده است. خاویار الماس ایرانی در سراسر جهان شناخته شده است و بیش ترین صادرات این خاویار به کشور های اروپایی صورت می گیرد.

خرید خاویار الماس ایرانی اصل از رایبد

خرید خاویار از سایت رایبد خاویار امکان پذیر می باشد و شما می توانید هر میزان از خاویار که بخواهید را از طریق شماره گیری شماره زیر دریافت کنید. خرید خاویار الماس ایرانی اصل به صورت اینترنتی است و البته بهترین انواع ماهی و خاویار را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

محصولات رایبد خاویار چیست؟

رایبد خاویار اماهی خاویار و فرآورده های ماهی خاویاری را به طور مستقیم در فروشگاه رسمی خود ارائه میکند: www.raibodcaviar.ir

 1. بهترین خاویارهای ایرانی
 2. گوشت ماهی خاویار (منجد، گرم، دودی)
 3. روغن خاویار اصل
 4. انواع بچه ماهی خاویاری
 5. ماهی خاویار مولد (برای خاویار و بچه ماهی)
 6. ماهی خاویار نر (برای صادرات گوشت و …)
 7. پوست ماهی خاویاری
 8. و….

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

 

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار هر کیلو

خاویار هر کیلو قیمت چند است؟

خاویار هر کیلو بستگی به نوع و کیفیت آن دارای قیمت مشخصی می باشد. به …

دیدگاهتان را بنویسید