🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید بهترین ماهی خاویار

خرید بهترین ماهی خاویار مرغوب

خرید بهترین ماهی خاویار در استان های شمالی به ویژه تالش و ساری میسر می باشد. کیفیت مرغوب ماهی خاویار باعث شده است مصرف کنندگان آن علاقه خاص به این ماهی و گوشت اش داشته باشند. ماهی خاویاری از جمله ماهیانی است که گوشت آن استخوان ندارد و فقط لازم است که مهره وسط آن بیرون کشیده شود. این ماهی گوشت بسیار مرغوبی داشته و در هتل ها و رستوران های لوکس به عنوان یک غذای لذیذ سرو می گردد.

پرورش ماهی خاویاری در مضارع از دهه هشتاد خورشیدی شروع شد و اکنون به صدها مجموعه پرورش ماهی خاویاری در کشور داریم. در این مزارع انواع ماهیان خاویاری برای تولید گوشت و خاویار نگهداری می شوند.

خرید بهترین ماهی خاویار

پرورش ماهی خاویاری در نقاط گوناگون

  • گیلان
  • مازندران
  • گلستان
  • قم
  • قزوین
  • اراک
  • کرمانشاه
  • شیراز
  • بندر عباس و غیره

تولید و فروش گوشت ماهی خاویاری

همان طور که اشاره شده ماهیان خاویار را برای خاویار و گوشت تولید می کنند. بله درست است ماهی خاویاری علاوه بر خاویار گران قیمت گوشت بسیار لذیذی هم دارد. فروش و صادرات آن می‌تواند بسیار بسیار پر سود و درآمد زا باشد. ماهیان خاویاری از جمله آبزیان بسیار سود ده هستند که حتی اکثر استخرداران که قزل آلا و یا ماهیان گرمابی پرورش میدهند، بخشی از استخر و یا کل استخر را به پرورش ماهی خاویاری اختصاص بدهند.

خرید بهترین ماهی خاویار – فیل ماهی

سودآورترین گونه ماهی خاویاری، که هم رشد خوبی دارد و هم مقاومت خوبی نسبت به شرایط محیطی دارد فیل ماهی خاویاری یا همان ماهی بلوگا می باشد. ماهی بلوگا سرعت رشد قابل قبولی نسبت به بقیه ماهی ها دارد و در صدر جدول رشد ماهیان خاویاری قرار میگیرد.

از لحاظ قیمت خاویار نیز به همان صورت گرانترین خاویار ایران و حتی خاویار جهان متعلق به خاویار فیل ماهی = خاویار بلوگا است. گوشت آن نیز طعم مطبوعی دارد و در رده های بالای کیفیت گوشت قرار میگیرد. البته که رقم های دیگری همچون سیبری، استرالیاد، اوزون برون، قره برون، چالباش، بستر، شیپ و… هم گونه های ایده‌آلی برای پرورش هستند.

خرید بهترین ماهی خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *