خانه / خاویار الماس / خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل
خرید بهترین خاویار
خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل

خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل

از کدام سایت خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل از کدام سایت امکان پذیر می باشد؟

گرانترین خاویار ایرانی چه نوع خاویاری بوده است؟ خاویار الماس ایرانی به چه نوع خاویاری گفته می شود؟ خاویار اصل دارای چه ویژگی های می باشد؟

خاویار یکی از گران قیمت ترین غذا های دریایی بوده است که از کیفیت بسیار عالی برخوردار می باشد.

خرید بهترین خاویار
خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل

خاویار با نام تجاری الماس معرفی شده است و با قیمت بسیار بالایی در بازار به فروش می رسد. البته در بازار خارجی قیمت هر کیلو خاویار حدود ۸۰۰ دلار مشخص گردیده و البته هر خاویار الماس ایرانی با قیمت ۲۵ هزار دلار در بازار به فروش می رسد.

معرفی بهترین خاویار الماس ایرانی

خاویار الماس ایرانی از برترین انواع خاویار به شمار می رود که از مرغوبیت و کیفیت بیش تری نسبت به دیگر انواع خاویار برخوردار است. البته این محصول از رنگ بسیار روشنی برخوردار می باشد و البته هر چه رنگ خاویار روشن تر باشد، دارای کیفیت بیش تری بوده است. خاویار الماس ایرانی همانند دانه های مروارید از رنگ روشن و شفافی برخوردار بوده و از کمیاب ترین محصولات دریایی به شمار می رود.

خرید بهترین خاویار
خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل

همچنین این محصول از ماهی آسترا (تاس ماهی) تولید می شود که از بزرگترین ماهی های دریای خزر به شمار می رود. کدام کشور های جهانی خواستار و علاقه مند به خاویار ایرانی می باشند؟ کشور های زیادی علاقه مند به خاویار ایرانی از جمله خاویار الماس بوده اند که می توان به مواردی چون افغانستان، امارات متحده عربی، انگلستان، بلژیک، ایتالیا، آلمان و جمهوری کره اشاره کرد. البته کشور آلمان از واردکنندگان بزرگ خاویار به ایران بوده است و از خاویار ایرانی به کشور آلمان صادر می گردد.

خرید بهترین خاویار اصل الماس

خاویار در انواع تقلبی و اصل در بازار به فروش می رسد که البته خاویار اصل دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده است که در خاویار تقلبی وجود ندارد. خاویار اصل از هیچ چسبندگی برخوردار نمی باشد و البته دارای اندازه های متفاوت بوده است و شکل خاویار اصل بیضی می باشد. خاویار تقلبی دارای حالت لزجی بوده و در اندازه های یکسان یافت می شود و از طعم و مزه خاویار اصل برخوردار نیست.

خرید بهترین خاویار
خرید بهترین خاویار الماس ایرانی اصل

خاویار در انواع مختلفی چون طلایی، سرخ و سیاه یافت می شود و خاویار طلایی از ارزش بیش تری برخوردار بوده و بیش ترین طرفدار و خواهان را دارد. البته شما می توانید از طریق سایت فروشگاهی رایبد خاویار به صورت عمده و جزئی بهترین خاویار اصل ایرانی را خرید نمایید.

انواع خاویار اصل ایرانی

  • خاویار بلوگا اصل
  • خاویار آسترا اصل
  • خاویار سوروگا اصل
  • خاویار بری اصل
  • خاویار شیلات اصل
  • خاویار طلایی اصل

 

منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

بزرگترین منبع خاویار الماس

بزرگترین منبع خاویار الماس ایرانی

آیا می دانید بزرگترین منبع خاویار الماس ایرانی در کدام قسمت از ایران می باشد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید