نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار بلوگا / خاویار بلوگا قیمت ۵۰ گرمی
قیمت خاویار بلوگا 50 گرمی

خاویار بلوگا قیمت ۵۰ گرمی

قیمت خاویار بلوگا ۵۰ گرمی مد نظر افراد زیادی می باشد. زیرا یک حجم استاندارد داشته و وقتی از بهترین برندها خریداری شود، می توان طعم خوبی را انتظار داشت. عرضه خاویار به صورت بسته بندی شده در سال های اخیر بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه بوده و شرکت های زیادی در این راستا فعالیت می کنند. به این ترتیب تولیدات خود را به صورت بسته بندی شده و در حجم مشخص راهی بازار می کنند.

از این رو برندهای مختلف انواع بسته بندی خاویار را در وزن های مختلف راهی بازار می کنند. این اقدام انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده و هر شخص می تواند خاویار را در حجم مورد انتظار خود تهیه کندد. معمولا در ارائه انواع خاویار درجه یک باید بهترین بسته بندی ها را راهی بازار نموده و با این کار سبب جلب توجه مشتریان مختلف شوند.

انواع خاویار بلوگا

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

خرید خاویار

قیمت خاویار بلوگا ۵۰ گرمی

خاویار بلوگا یکی از بهترین نمونه هایی ست که در ایران تولید و راهی بازار می شود. این محصول را شرکت های تخصصی به صورت بسته بندی هایی با حجم مشخص ارائه داده که قیمت نیز با توجه به حجم آنها مورد توجه قرار می گیرد. خاویار امپریال بلوگا با بهترین کیفیت در بازار معروف بوده و امروزه شرکت های زیادی آن را به بازار عرضه می دارند. از این رو بسته بندی های قیمت خاویار بلوگا ۵۰ گرمی در بازار ایران با استقبال خوبی همراه بوده و در بسیاری از سایت های اینترنتی نیز عرضه می شود.

خرید خاویار بلوگا درجه یک

بسته بندی خاویار سیاه

در بسته بندی هایی که برای خاویار سیاه در نظر گرفته می شود باید استانداردهای لازم رعایت شود. زیرا هر چقدر بسته بندی ها بهتر باشند، از سوی خریداران بیشتر مد نظر قرار گرفته و راحت تر به کیفیت محصول اطمینان خواهند کرد. به همین دلیل تولیدی هایی که در این زمینه فعالیت دارند، سعی در بکار گیری بهترین بسته بندی ها و طراحی ها دارند.

انواع خاویار سیاه ایرانی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • فشرده
  • طلایی

قیمت انواع خاویار ایران

خاویار بلوگا قیمت برای صارات

در رابه با صادرات خاویار بلوگا قیمت موضوعی مهم و مورد توجه است. به همین دلیل معمولا خریداران بهترین نرخ را از شرکت های مختلف بدست می آورند. بی شک قیمت خاویار ارتباط مستقیم با کیفیت دارد. زیرا هر چقدر کیفیت بالاتر باشد، مسلما قیمت آن بالاتر بوده و خریداران به این موضوع کاملا اشراف دارند. در نتیجه سعی در تهیه بهترین خاویار صادراتی داشته و اینکه قیمت آنها بالاتر باشد برای آنها نیز قابلیت توجیه دارد.

قیمت خاویار بلوگا 50 گرمی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خواص و فواید خاویار

خواص و فواید خاویار درجه یک بلوگا

خواص و فواید خاویار درجه یک بلوگا چیست؟ خاویار درجه یک ایرانی کدام خاویار می …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار