نمایندگی خاویار ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۳ ۱۳۹۸
خانه / خاویار الماس / تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی در کشور
صادرات خاویار الماس ایرانی

تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی در کشور

تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی جمله مهم ترین محصولات دریایی بوده است که البته در کشور ایران نیز به طور قابل توجه به آن اهمیت داده می شود. بهترین خاویار جهان، خاویار الماس ایرانی بوده است که در مطلب زیر بیش تر در مورد آن صحبت شده است. در مورد صادرات خاویار ایرانی چه می دانید؟ خاویار از جمله غذا های دریایی بوده است که در بخش های مختلفی از شیلات به فروش می رسد. این محصول دریایی دارای انوا مختلفی بوده است که می توان به خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا اشاره کرد.

البته می توان گفت که این خاویار ها از ماهیان خاویاری تولید می شوند و با نام های مختلفی نام برده می شوند. از مرغوب ترین و برترین ماهی های خاویار که در کشور ایران نیز پرورش داده می شود می توان به فیل ماهی، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی، ماهی شیب اشاره نمود.

تولید خاویار خزر در جهان

البته این ماهی ها در دریای خزر با رشد خوبی همراه می باشند و از دیرباز تا به امروز از دریای خزر بهره برداری می شود.

از جمله برترین کشور های صادرکننده خاویار در جهان می توان به ایران، جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، روسیه، قزاقستان و… اشاره نمود. البته بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط دریای خزر تولید می شود و بخش عمده ای از این محصول به کشور های دیگر صادر می گردد. دریای خزر یکی از بزرگترین دریای ایران می باشد که در تولید و پرورش ماهی خاویاری فعال می باشد. البته یکی از بزرگترین ماهی خاویاری که در این دریا رشد می نماید، فیل ماهی نام دارد که قادر است برترین و مرغوب ترین خاویار را تولید کند.

البته فیل ماهی با نام بلوگا معرفی شده است و خاویار آن با نام خاویار بلوگا در بازار ایرانی به فروش می رسد.

صادرات خاویار الماس ایرانی

صادرات خاویار الماس ایرانی

خاویار الماس ایرانی یکی از برترین انواع خاویار محسوب می شود که از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده است. این خاویار دارای قیمت بالایی نیز می باشد و می توان گفت که از نظر اقتصادی دارای ارزش زیادی است. در مورد صادرات خاویار می توان گفت که خاویار ایرانی به کشور های متفاوتی صادر گردید.
صادرات خاویار ایرانی به کشور هایی چون ژاپن، آلمان، امارات، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، کره جنوبی و نروژ و… صورت می گیرد. در سال گذشته بیش از چندین تن خاویار از ایران به این کشور ها صادر گردیده است.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار انزلی

قیمت فروش عمده خاویار مرغوب ایرانی

قیمت فروش عمده خاویار در ایران چند است؟ خاویار از جمله گرانترین مواد غذایی است …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار