خانه / خاویار الماس / تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی در کشور
صادرات خاویار الماس ایرانی
تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی در کشور

تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی در کشور

تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی جمله مهم ترین محصولات دریایی بوده است که البته در کشور ایران نیز به طور قابل توجه به آن اهمیت داده می شود. بهترین خاویار جهان، خاویار الماس ایرانی بوده است که در مطلب زیر بیش تر در مورد آن صحبت شده است. در مورد صادرات خاویار ایرانی چه می دانید؟
خاویار از جمله غذا های دریایی بوده است که در بخش های مختلفی از شیلات به فروش می رسد. این محصول دریایی دارای انوا مختلفی بوده است که می توان به خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا اشاره کرد.

البته می توان گفت که این خاویار ها از ماهیان خاویاری تولید می شوند و با نام های مختلفی نام برده می شوند. از مرغوب ترین و برترین ماهی های خاویار که در کشور ایران نیز پرورش داده می شود می توان به فیل ماهی، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی، ماهی شیب اشاره نمود.

صادرات خاویار الماس ایرانی
تولید و صادرات خاویار الماس ایرانی در کشور

تولید خاویار خزر در جهان

البته این ماهی ها در دریای خزر با رشد خوبی همراه می باشند و از دیرباز تا به امروز از دریای خزر بهره برداری می شود.

از جمله برترین کشور های صادرکننده خاویار در جهان می توان به ایران، جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، روسیه، قزاقستان و… اشاره نمود.

البته بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط دریای خزر تولید می شود و بخش عمده ای از این محصول به کشور های دیگر صادر می گردد.
دریای خزر یکی از بزرگترین دریای ایران می باشد که در تولید و پرورش ماهی خاویاری فعال می باشد. البته یکی از بزرگترین ماهی خاویاری که در این دریا رشد می نماید، فیل ماهی نام دارد که قادر است برترین و مرغوب ترین خاویار را تولید کند.

البته فیل ماهی با نام بلوگا معرفی شده است و خاویار آن با نام خاویار بلوگا در بازار ایرانی به فروش می رسد.

صادرات خاویار الماس ایرانی

خاویار الماس ایرانی یکی از برترین انواع خاویار محسوب می شود که از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده است. این خاویار دارای قیمت بالایی نیز می باشد و می توان گفت که از نظر اقتصادی دارای ارزش زیادی است.

در مورد صادرات خاویار می توان گفت که خاویار ایرانی به کشور های متفاوتی صادر گردید.
صادرات خاویار ایرانی به کشور هایی چون ژاپن، آلمان، امارات، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، کره جنوبی و نروژ و… صورت می گیرد. در سال گذشته بیش از چندین تن خاویار از ایران به این کشور ها صادر گردیده است.
منبع: بازار ماهی ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا بهترین نوع خاویار

بهترین خاویار ایران کدام است

خاویار بلوگا بهترین نوع خاویار ایران است؟ آیا در مورد بهترین خاویار ایرانی اطلاعاتی دارید. …

دیدگاهتان را بنویسید