🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تولید خاویار سفید

تولید خاویار سفید مرغوب

تولید خاویار سفید مرغوب امروزه در استخرها و مجموعه های پرورشی با بهره گیری از ماهیان خاویاری مخصوص انجام می شود. این تولیدات با بسته بندی های متنوع و استاندارد راهی بازار خواهند شد. یکی از شاخصه هایی که در بازار سبب تنوع خاویار شده و خریداران می توانند به استناد آن اقدام به خرید انواع محصولات کنند، رنگ دانه های خاویاری ست. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″][/box]طیف بسیار متنوع ای از انواع رنگ خاویار وجود داشته که بیشتر به نوع ماهی خاویاری بر می گردد.

از این رو در استخرهای تولید خاویار انتخاب ماهی براساس نوع محصولی انجام می شود که رنگ آن مشخص بوده و عرضه کننده ها می توانند براساس آن فعالیت داشته باشند. خاویار در حالت کلی به دو نوع سیاه و سفید تولید می شود که البته هر یک از آنها نیز بسیار متنوع هستند. با این حال در کل خریداران با مشخص کردن رنگ خاویار می توانند سفارش خرید خود را به عرضه کننده ها اعلام دارند.

تولید خاویار سفید

در راستای تولید خاویار سفید بهره گیری از نوع ماهی خاویاری اهمیت زیادی دارد. این ماهیان که از گونه های خوب دریای خزرا انتخاب شده، با اقلیم مناطق مختلف ایران سازگاری داشته و می توان به راحتی از آنها محصول خوبی را تولید نمود. سرمایه گذاری بر روی تولید خاویار سفید به دلیل داشتن بازار تقاضا بسیار خوب بوده و افراد زیادی آنها را مد نظر دارند. از این رو تولید کننده ها می توانند استانداردهای موجود در محصولات خود را افزایش داده تا فروش بیشتری داشته باشند.

عرضه خاویار بسته بندی شده

در راستای عرضه هر چه بهتر خاویار، استفاده از بسته بندی های تخصصی و بهداشتی اهمیت زیادی دارد. زیرا بسته بندی هایی که در بازار وجود داشته، تاثیر زیادی در انتخاب خریداران داشته و آنها را تحت تاثیر خود قرار می دهند. هر چقدر خاویار بسته بندی شده استاندارد تر و با کیفیت تر باشد، مصرف کننده ها راحت تر آنها را خریداری نموده و مصرف کننده ها می توانند در انتخاب این محصول عملکرد بهتری داشته باشند.

انواع بسته بندی های خاویار ایرانی

  • ۱۰ گرمی
  • ۲۰ گرمی
  • ۳۰ گرمی
  • ۱۵ گرمی
  • ۵۰ گرمی
  • ۱۰۰ گرمی
  • پک نیم کیلویی
  • پک یک کیلویی
  • و………

قیمت خاویار سفید مرغوب

قیمت انواع خاویار سفید در بازار داخلی و خارجی براساس مرغوبیت آنها اعلام می شود. زیرا خاویار پس از تولید سورت بندی شده و درجه کیفی آن به خوبی مشخص خواهد شد. امروزه بهره گیری از خاویار سفید درجه یک اهمیت زیادی داشته و مصرف کننده ها همیشه بهترین ها را سفارش خواهند داد. این محصولات را می توان با فروش بسیار خوب در سراسر کشور همراه دانست.

تولید خاویار سفید

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *