نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , بهمن ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / خاویار اصل / تولید خاویار سفید مرغوب
تولید خاویار سفید

تولید خاویار سفید مرغوب

تولید خاویار سفید مرغوب امروزه در استخرها و مجموعه های پرورشی با بهره گیری از ماهیان خاویاری مخصوص انجام می شود. این تولیدات با بسته بندی های متنوع و استاندارد راهی بازار خواهند شد. یکی از شاخصه هایی که در بازار سبب تنوع خاویار شده و خریداران می توانند به استناد آن اقدام به خرید انواع محصولات کنند، رنگ دانه های خاویاری ست.

طیف بسیار متنوع ای از انواع رنگ خاویار وجود داشته که بیشتر به نوع ماهی خاویاری بر می گردد.

از این رو در استخرهای تولید خاویار انتخاب ماهی براساس نوع محصولی انجام می شود که رنگ آن مشخص بوده و عرضه کننده ها می توانند براساس آن فعالیت داشته باشند. خاویار در حالت کلی به دو نوع سیاه و سفید تولید می شود که البته هر یک از آنها نیز بسیار متنوع هستند. با این حال در کل خریداران با مشخص کردن رنگ خاویار می توانند سفارش خرید خود را به عرضه کننده ها اعلام دارند.

تولید خاویار سفید

در راستای تولید خاویار سفید بهره گیری از نوع ماهی خاویاری اهمیت زیادی دارد. این ماهیان که از گونه های خوب دریای خزرا انتخاب شده، با اقلیم مناطق مختلف ایران سازگاری داشته و می توان به راحتی از آنها محصول خوبی را تولید نمود. سرمایه گذاری بر روی تولید خاویار سفید به دلیل داشتن بازار تقاضا بسیار خوب بوده و افراد زیادی آنها را مد نظر دارند. از این رو تولید کننده ها می توانند استانداردهای موجود در محصولات خود را افزایش داده تا فروش بیشتری داشته باشند.

عرضه خاویار بسته بندی شده

در راستای عرضه هر چه بهتر خاویار، استفاده از بسته بندی های تخصصی و بهداشتی اهمیت زیادی دارد. زیرا بسته بندی هایی که در بازار وجود داشته، تاثیر زیادی در انتخاب خریداران داشته و آنها را تحت تاثیر خود قرار می دهند. هر چقدر خاویار بسته بندی شده استاندارد تر و با کیفیت تر باشد، مصرف کننده ها راحت تر آنها را خریداری نموده و مصرف کننده ها می توانند در انتخاب این محصول عملکرد بهتری داشته باشند.

انواع بسته بندی های خاویار ایرانی

  • ۱۰ گرمی
  • ۲۰ گرمی
  • ۳۰ گرمی
  • ۱۵ گرمی
  • ۵۰ گرمی
  • ۱۰۰ گرمی
  • پک نیم کیلویی
  • پک یک کیلویی
  • و………

قیمت خاویار سفید مرغوب

قیمت انواع خاویار سفید در بازار داخلی و خارجی براساس مرغوبیت آنها اعلام می شود. زیرا خاویار پس از تولید سورت بندی شده و درجه کیفی آن به خوبی مشخص خواهد شد. امروزه بهره گیری از خاویار سفید درجه یک اهمیت زیادی داشته و مصرف کننده ها همیشه بهترین ها را سفارش خواهند داد. این محصولات را می توان با فروش بسیار خوب در سراسر کشور همراه دانست.

تولید خاویار سفید

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش خاویار اصل در تهران

مرکز فروش خاویار اصل در تهران

مرکز فروش خاویار اصل در تهران چه تعداد هستند؟ کدام مراکز فروش خاویار اصل برای …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار