نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , فروردین ۱۰ ۱۳۹۹
خاویار اصل الماس

تشخیص خاویار اصل الماس ایرانی

در مورد خاویار اصل الماس ایرانی چه می دانید؟ کدام نوع خاویار از قیمت گرانی برخوردار بوده و از مرغوب ترین خاویار جهان معرفی شده است؟ از چه راهی می توان خاویار اصل را از تقلبی تشخیص داد؟
خاویار از مواد غذایی بسیار مغذی می باشد که البته از خوراک های گرانی به شمار می رود. این محصول در گونه های مختلف توسط ماهیان خاویاری تولید می شود و البته بیش تر ماهیان خاویاری در نیمکره شمالی یافت می شوند. بهتر است بدانید بخش عمده ای خاویار کل جهان در دریای خزر یافت می شود و همچنین در بخش های جنوبی این منطقه دیده شده است. در مورد ماهیان خاویار گفته شده است که این ماهیان از تاس ماهیان به شمار می روند و همچنین با نام ماهی استروژن معرفی شده است.

معرفی بهترین انواع خاویار اصل ایرانی

انواع خاویار اصل ایرانی

  • خاویار بلوگا الماس
  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار آسترا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار بری
  • خاویار طلایی
  • خاویار فشرده

خاویار بلوگا

گونه ای از مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی که البته از رنگ خاکستری تا مشکی برخوردار می باشد، خاویار بلوگا نام دارد. این خاویار از ماهی خاویار چون فیل ماهی تولید می شود و این ماهی از بزرگترین ماهی های دریای خزر به شمار می رود. خاویار بلوگا تا ۶ متر رشد می کند و از وزنی حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم برخوردار است.

خاویار آسترا

خاویار آسترا از ماهیان خاویاری تولید می شود که دارای ۲ متر طول می باشند و همچنین می توان گفت که خاویار آسترا دارای رنگ زیتونی مایل به خاکستری بوده است و البته در برخی از مواقع به رنگ قهوه ای تبدیل می شود.

این خاویار از خوش طعم ترین انواع خاویار ایرانی محسوب می شود.

خاویار سوروگا و بری

از دیگر انواع خاویار که از مرغوبیت خوبی برخوردار بوده است، خاویار سوروگا نام دارد. این خاویار نسبت به دیگر انواع خاویار از قیمت کمتری برخوردار بوده چرا که در اندازه های کوچکی یافت می شود. رنگ خاویار سوروگا، خاکستری بوده است و در برخی از مواقع به رگ سیاه تبدیل می شود.

خاویار اصل الماس
تشخیص خاویار اصل الماس ایرانی

روش های تشخیص خاویار اصل ایرانی

خاویار یکی از برترین مواد غذایی و دریایی بوده است که در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسد. اما باید بدانید که بسیاری از افراد سودجو خاویار تقلبی را به جای خاویار اصل می فروشند و افرادی که از ویژگی های خاویار اصل اطلاعی ندارند مورد استفاده قرار می گیرند. اولین نکته ای که در مورد خاویار تقلبی وجود دارد، این است که طراحی های بسته بندی خاویار تقلبی به صورت بچه گانه می باشد و همچنین از رنگ های متنوعی در طراحی آن استفاده شده است. امروزه در کشور های به تولید خاویار تقلبی پرداخته اند و با استفاده از پارافین به تولید خاویار می پردازند که نه تنها خاصیت ندارد بلکه برای بدن بسیار مضر نیز می باشد.

خاویار اصل الماس ایرانی

البته خاویار های اصل دارای اندازه های متفاوتی هستند و از شکل بیضی برخوردار می باشند ولی خاویار تقلبی دارای اندازه های یکسان بوده است و از حالت لزجی برخوردار می باشد. در مورد مرغوبترین خاویار ایرانی گفته شده است که از مرغوبیت زیادی برخوردار می باشد. البته با نام خاویار الماس ایرانی معرفی می شود که به آن خاویار بلوگا نیز گفته می شود.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خصوصیات خاویار اصل ایرانی

خاویار اصل چه غذایی است

خاویار اصل چه غذایی است ؟خاویار اصل همان تخم ماهیان خاویاری و از گرانترین غذاهای …

پاسخی بگذارید