نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۸
خانه / گوشت خاویار / تامین کننده گوشت خاویار در هتل
مرکز فروش گوشت ماهی

تامین کننده گوشت خاویار در هتل

مرکز فروش گوشت ماهی خاویاری در ایران کجا می باشد؟ رایبد خاویار تامین کننده گوشت خاویار برای هتل های ایرانی با بهترین قیمت می باشد. سفارش گوشت خاویاری فیل ماهی و اوزون برون پذیرفته می شود. وزن گوشت سفارش داده شده تا چند تن نیز قابل تامین است. هتل ها و رستوران ها برای تامین منو خاویار و گوشت خاویار میتوانند با مسئول فروش شرکت هماهنگی های لازم را انجام دهند.

تامین کننده گوشت خاویار در هتل

صادرات گوشت ماهی خاویاری

ادرات گوشت ماهی خاویاری به تمام کشورهای همسایه و خارجی از طریق مراجعه به مراکز فروش معتبر خاویاری ایرانی صورت میگیرد.
ص خاویار قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند بنابراین ماهیان خاویاری را به دلیل اینکه بیشتر انها به ایران مربوط می باشند و در کشور پرورش می یابند می توانید از نمایندگی های معتبر ایرانی تهیه و خریداری نمایید. شرکت های تولید کننده و صادرات خاویار در ایران بسیار میباشد که بسیاری معتبر و بسیاری نیز ممکن از تقلبی باشند. شرکت های بسیار بزرگ ایرانی که دارای قدمتی چندین ساله می باشند و همواره انواع برندهای جهانی را در خود جای داده اند.

کشورهای صادراتی خاویار ایرانی

  • المان
  • فرانسه
  • اتریش
  • روسیه
  • کره جنوبی
  • چین
  • و کشورهای عربی

گوشت ماهی خاویاری کیلویی چند است؟

گوشت ماهیان خاویاری را برای قیمت ها و دیدن نرخ ها به کیلو را میتوانید ه راحتی از نمایندگی رایبد خاویار دریافت نمایید تا خریداری بسیار عالی را به صورت آنلاین و یا جهت خرید حضوری داشته باشید. خاویار به صورت کیلویی برای صادرات به هیچ وجه امکان پذیر نمیباشد که زیر ۵ کیلو باشید و این را میتوان به عنوان یک قانون شناخته شده میان نمایندگی های معتبر محصولات خاویاری ایرانی و نیز مراکز خرید و فروش خاویاری در بازارهای داخلی و خارجی کشور است زیرا اگر غیر از این باشد و محصول صادراتی پایین تر از ۵ کیلو باشد باید هزینه اضافی را نیز برای صادر کردن به نمایندگی های ایرانی بپردازید.

گوشت ماهی خاویاری کیلویی چند است؟

مرکز فروش گوشت ماهی

مرکز فروش گوشت ماهی خاویار در ایران بسیار است .

مراکز و شرکت های تولید کننده خاویاری بسیاری در ایران و شهرهای کوچک و بزرگ ایران وجود دارند که علاوه بر معتبر بودنشان به دلیل اینکه در همه جا جضور دارند دسترسی مشتریان را برای خرید محصولات خاویاری آسان نموده اند.
شرکت ها و مراکز های معتبری که در ایران میتوان از بزرگترین شرکتها انها را نام برد، شامل رایبد خاویار، کالچر، باهو خاویار، خاویار ایران، میراث خاویار و همچنین دریا خاویار میباشند که برای دسترسی به هر یک از شرکت ها به راحتی میتوانید به سایتشان مراجعه نمایید. رایبد خاویار دارای چندین سال سوابق بسیار درخشان و بسیار پر اهمیتی را نزد تمامی مشتریان ثابت و نیز متغیر خورد در بازارهای داخلی و خارجی داشته است و همچنان نیز دارد.

از مراکز فروش گوشت خاویاری در ایران می توان به مارد زیر اشاره نمود

   • مرکز فروش گوشت رایبد خاویار
   • مرکز فروش گوشت مازند خاویار
   • مرکز فروش گوشت خاویار ایران
   • مرکز فروش گوشت باهو خاویار
   • مرکز فروش گوشت میراث خاویار
   • مرکز فروش گوشت دریا خاویار
   • مرکز فروش گوشت خاویار کالچر
   • و…………
  • مرکز فروش گوشت ماهی

گوشت ماهیان خاویاری

گوشت ماهیان خاویاری که پنج گونه ممتاز این ماهیان در دریای خزر زندگی می‌کنند که به ترتیب کیفیت عبارت‌اند از: فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است. ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت، بلکه به علت تخم آنهاست که به خاویار یا مروارید سیاه مشهور است. خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است، اگر چه ارزش تغذیه‌ای همگی کم و بیش یکسان است. برای خرید تمامی این محصولات با قیمت های بسیار ارزان و مناسب در کیفیت های ارگانیک و اصل به دلیل بی واسطه بودن نمایندگی به رایبد خاویار و سایت فروشگاهش مراجعه نمایید.

گوشت ماهیان خاویاری

تولید و فروش گوشت ماهی خاویاری

تولید و فروش گوشت ماهی خاویاری در تمامی مراکز تولیدی و شرکت های متبر کشور صورت گرفته و امکان پذیر میباشد.  بزرگترین تولید کننده خاویار در جهان مربوط به کشور ما ایران میباشد، کشور ایران بیشتر رکورد تولید خاویار را در خود جای داده و دلیل این می توان اینگونه باشد که این کشور بیش از ۹۰ درصد خاویاری جهان را تامین می کند. هنگام خرید خاویار اصل مورد نظر خود باید به این دقت کنند که خاویارهای اصل دارای تاریخ تولید و انقضا هستند و همینطور خاویار اصل درهای پلمپ شده دارند که خاویار تقلبی اینگونه نمی باشد. در بازار بین المللی خاویار، همه به دنبال خاویار سیاه ایران هستند و همینطور بسیاری از مردم خاویارهای تقلبی را برای اینکه اطلاعات کافی درباره محصول ندارند خریداری میکنند.

تولید و فروش گوشت ماهی خاویاری

فروش گوشت ماهی خاویاری زنده

فروش گوشت ماهی خاویاری زنده در جهان بیشتر میان کشورهای تولید کننده که در ان خاویارها بومی دریایشان می شود می باشد که از مهم ترین این کشورهای ایران ما است.
که علاوه بر معتبر بودنشان به دلیل اینکه در همه جا جضور دارند. شرکت رایبد خاویار دارای بهترین نمایندگی و فروشگاه انلاین و همچنین بهترین و مرغوب ترین برندها در سطح کشور و نیز جهان می باشد که شناخته شده در بازارهای داخلی و صادراتی نیز است و بسیاری از مشتریان خاویاری برای صادرات خاویار از طریق نمایندگی رایبد خاویار مراجعه و خرید خود را انجام میدهند. این نمایندگی و فروشگاه انلاینش همواره خاویار های مرغوب صادراتی و تازه را در دسترس مشتریان برای خرید با قیمت های ارزان و باورنکردنی مناسب با نوع محصولات و گونه های خاویاری قرار داده است.

فروش گوشت ماهی خاویاری زنده

فروش گوشت ماهی خاویاری به روسیه

فروش گوشت خاویاری به روسیه از دگر اهداف نمایندگی های ایرانی است که صادرات ماهیان خاویاری ایران از کشور به روسیه نیز از طریق نمایندگی ها معتبر و فرودگاه بین المللی ایران صورت میگیرد. قیمت هر کیلوگرم خاویار پرورشی بسته به نوع ماهی ۶ تا ۷میلیون تومان در بازار به فروش می رسد که اوزان ۵۰ گرمی آن قیمتی معادل ۳۰۰ هزار تومان دارد و در بازارهای داخلی و صادراتی مشتریان خاص خود را دارد. برای صادرات می توانید به نمایندگی معتبر خاویار ایران مراجعه نمایید تا به طور مستقیم چس از خرید محصول را صادر نمایید. برای خرید ماهیان و خاویار صاداراتی نمایندگی های بسیاری را برای دسترسی مشتریان به خاویار به وجود امده است که میتوانید به سایت ماهیان خاویاری مراجعه نمایید.

فروش گوشت ماهی خاویاری به روسیه

فروش گوشت فیل ماهی در رایبد خاویار

فروش گوشت فیل ماهی در رایبد خاویار بسیار راحت و با دسترسی آسان برای تمامی مشتریان در این نمایندگی و برند بسیار بزرگ و معتبر ایران موجود می باشد. دریای خزر شمال دارای ۵ گونه بسیار مهم و صادراتی می باشند  مانند خاویار بلوگا امپریال که بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست، خاویار استرا و تس ماهی که از نقطه نظر کیفیت در رتبه دوم قرار دارد و در حال حاضر گونه‌ای مستقل محسوب می‌شود که نام دیگرش قره‌برون میباشد و به ترکی به معنای «بینی سیاه» است، خاویار سوروگا و ازون برون، کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام وی اوزون برون می‌نامند.

اواع خاویار فیل قابل تولید و عرضه در ایران

 • خاویار سه صفر فیل ماهی
 • خاویار امپریال فیل ماهی
 • خاویار درجه یک فیل ماهی
 • خاویار درجه دو فیل ماهی

فروش گوشت فیل ماهی در رایبد خاویار

انواع گوشت ماهی خاویاری

انواع گوشت ماهی خاویاری شامل تمام نوع و گونه های خاویار می باشد که هر کدام دارای طعم اذیذ و جداگانه مخصوص به خود را دارن  و برای خریداران و مصرف کنندگانی که همیشه خاویار را مصرف میکنند و خریداری می نمایند بهتر است جهت خرید هر دفعه نوع محصول مورد نظر خود را عوض کنند تا از تمام محصولات و طعم و مزه بخصوص انها بهره بسیار ببرند. به طور عمده، پروتئین موجود در خاویار متشکل از اسیدهای آمینه آرژنین، هیستامین، ایزولوسین، لیزین و متیونین و …است. پروتیئن موجود در خاویار از کیفیت بالایی برخوردار است، به این معنا که تمامی‌اسیدهای آمینه ضروری برای بدن را با نسبت‌های مناسب در بردارد.

انواع گوشت ماهیان خاویاری تولید شده در ایران

 • گوشت فیل ماهی خاویاری
 • گوشت تاسماهی خاویاری
 • گوشت قره برون خاویاری
 • گوشت اوزون برون خاویاری
 • گوشت شیب خاویاری
 • گوشت استرلیاد خاویاری
 • گوشت سیبری خاویاری

انواع گوشت ماهی خاویاری

صادرات گوشت ماهی خاویاری بلوگا

صادرات گوشت ماهی خاویاری بلوگا که باید گفت به تمام کشورهای جهان صورت میگیرد زیرا خاویار بلوگا امپریال یا الماس یکی از بهترین گونه های ماهیان خاویاری در کشور ایران میباشد و بومی دریای خزر است. بهترین نوع خاویار،  خاویار بلوگا است که از فیل ماهی به عمل می آید. یکی از بزرگترین گونه های ماهی در آب های ایران، فیل ماهی است که نسبت به سایر ماهی هایی که خاویار تولید می کنند، کیفیت و طرفداران بیشتری دارد. وزن برخی از فیل ماهی به ۱۴۰۰ کیلو هم رسیده است.

صادرات گوشت ماهی خاویاری بلوگا

قیمت هر کیلو گوشت ماهی خاویاری

قیمت هر کیلو گوشت ماهی خاویاری بستگی به نوع ماهی دارد که از آن دریافت می شود.
و قیمت خاویار بستگی دارد که ان خاویار از گونه های کدام نوع ماهیان خاویاری باشد زیا قیمت ها و نرخ های هر خاویار بر اساس کیفیت هایشان و رتبه بندی انان با دیگر نوع های خود متمایز میباشد و کسانی که هنگام خرید بخواهند از قیمت ها مطلع شوند می توانند به سایت ها و نمایندگی های معتبر همچون رایبد خاویار ایرانی مراجعه نمایند و با بهترین هزینه و ارزان ترین قیمت ها بدون واسطه این نمایندگی کالاهایی بسیار مرغوب و ارگانیک را تهیه نمایند. برای اینکه بخواهید از تمام قیمت های محصولات ارگانیک خاویاری بهره مند شوید و اطلاعات بسیاری را راجب خواص انها و طرز تهیه و به همراه چگونه سرو کردن انها را میتوانید به رایبد خاویار که نمایندگی بسیار پر اهمیت می باشد مراجعه نمایید.

قیمت هر کیلو گوشت ماهی خاویاری

خرید گوشت ماهی خاویاری فیل ماهی

خرید گوشت ماهی خاویاری فیل ماهی را میتوانید از نمایندگی ما که رایبد خاویار می باشد تجربه نمایید و برای مشتریانی که بار اولشان است و میخواهند یک خرید بسیار عالی را با قیمت های مناسب داشته باشند میتوانند بعد از مراجعه به رایبد خاویار تنها با یک خرید از کیفیت ها و قیمت محصولات مورد نظر دیگر خود بهره ببرند و به خوشحالی خاویار را درب منزل خود تحویل نمایند و هزینه بسیار کم را به دلیل بی واسطه بودن برند ما پرداخت نمایند و در کنار هر یک از وعده های غذایی خود محصول ما را با اعتماد بسیار به آن میل نمایند. خاویار سرشار از آهن است. به همین دلیل است که مصرف آن به افراد مبتلا به کم خونی ناشی از کمبود آهن توصیه می شود.

خرید گوشت ماهی خاویاری فیل ماهی

قیمت گوشت ماهیان خاویاری در بازار

قیمت گوشت ماهیان خاویاری در بازار بستگی به محصولات مورد نظر خود جهت خرید دارد که قیمت انواع ماهیان و خاویارهایشان در سال جدید به نسبت متفاوت تر از نرخ قیمت های در سال های گذشته خود می باشد و بدلیل این است که شرایط اقتصادی همیشه در حال تغییر است و یکسان و ثابت نمی ماند، پس مشتریانی که تمایل به خرید دارند و میخواهند قبل از خرید ماهیان خاویاری مورد نظر خود درباره قیمت های انها و اطلاعات مورد نظر درباره خاویارها می تواننید به سایت فروشگاه و همچنین نمایندگی بسیار معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایند.

قیمت گوشت ماهیان خاویاری در بازار

فروشگاه فروش گوشت ماهیان خاویاری

فروشگاه فروش گوشت ماهیان خاویاری در ایران بسیار می باشد که از مهم ترین این فروشگاه ها و نمایندگی ها  میتوان به خاویار ایران مراجعه نمود. خاویار ایران به صورت مستقیم انواع محصولات خاویاری را پس از تولید و پرورش از مزارع پرورشی خاویار انها را در بسته بندی های قوطی و شیشه ای کاملا لوکس و شیک از طریق فروشگاه اینترنتی خود به صورت تازه به همراه قیمت های کاملا ارزان و مناسب با نوع محصولات در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهند و مشتریان علاوه بر خرید انلاین و اینترنتی میتوانند به صورت حضوری با مراجعه به نمایندگی هم ادرس و هم شماره اش را برای خرید حضوری دریافت نمایند.

انواع محصولات موجود در فروشگاههای اینترنتی در داخل کشور

 • انواع خاویار ایران
 • انواع قارچ ترافل ایران
 • انواع ظروف سرو خاویار ایران
 • انواع گوشت ماهیان خاویاری ایران
 • انواع ماهی های خاویاری ایران
 • انواع بچه ماهی های خاویاری ایران
 • و……..

فروشگاه فروش گوشت ماهیان خاویاری

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت فیله شده فیل ماهی

قیمت گوشت فیله شده فیل ماهی پرورشی

قیمت گوشت فیله شده فیل ماهی در بازار چند می باشد؟ بررسی قیمت گوشت فیله …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار