خانه / خاویار الماس / بزرگترین منبع خاویار الماس ایرانی

بزرگترین منبع خاویار الماس ایرانی

آیا می دانید بزرگترین منبع تولیدکننده خاویار ایرانی در کدام قسمت از ایران می باشد؟ خاویار الماس ایرانی چه نوع خاویاری می باشد؟ در مورد خاویار چه می دانید؟
خاویار یکی از برترین انواع غذا های دریایی است که از شکم ماهیان خاویاری استخراج می شود. البته این محصول در انواع مختلفی چون سوروگا، آسترا و بلوگا یافت می شود و بهترین نوع این خاویار ها بلوگا نام دارد که در ادامه بیش تر با این خاویار آشنا می شوید.

خاویار چیست

خاویار همان تخم ماهیان است که البته این تخم در شکم همه نوع ماهی دیده نمی شود و مختص به ماهیان خاصی می باشد که می توان به فیل ماهی، اوزون برون، تاس ماهی روسی و ایرانی و شیب اشاره کرد. البته می توان گفت که این ماهی ها در دریای خزر بیش ترین رشد را به همراه دارند و هر ساله حجم زیادی از خاویار کل جهان را تأمین می کنند. البته این محصول در رنگ های مختلفی چون سیاه، سرخ و طلایی یافت می شود که از برترین و مرغوب ترین آن ها خاویار طلایی نام دارد.
اگر به دنبال خواص خاویار می باشید می توان به مواردی چون درمان بیماری های قلبی و عروقی و حتی پیشگیری از این بیماری، تأمین کننده آهن موجود در بدن، درمان بیماری های گوارشی و بهبودی تمامی سرطان ها، افزایش کلسترول خون در بدن و کاهی افسردگی اشاره کرد.

بزرگترین منبع تولیدکننده خاویار باکیفیت

همانطور که در مطالب بالا گفته شد بزرگترین منبع تولیدکننده خاویار در کل جهان، دریای خزر می باشد و این دریا قادر است بیش از نود و سه درصد از کل خاویار جهان را تأمین کند و البته در این دریا انواع خاویار توسط ماهیان خاویاری تولید می شود که از برترین آن ها می توان به خاویار طلایی اشاره کرد. این نوع خاویار به دلیل شفافیت بالایی که دارد از برترین خاویار های جهانی محسوب می شود و به الماس ایرانی مشهور است. خاویار بلوگا نیز از خاویار طلایی است که دارای درخشندگی زیبایی می باشد و بی شک این نوع خاویار از گرانترین خاویار های جهان محسوب می شود
بهتر است بدانید خاویار بلوگا از دانه های بسیار ریزی برخوردار است و به دلیل کمیاب بودن این نوع خاویار از گران ترین خاویار محسوب می شود. البته شفافیت خاویار بلوگا به این دلیل است که این نوع محصول در آب های غیر آلوده زندگی می کند و دسترسی به آن کاری دشوار می باشد.
منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟قبل از اینکه بخواهم توضیحی در مورد سوال ( خاویار را …

دیدگاهتان را بنویسید