رایبد خاویار
خانه / خاویار ایرانی / قیمت فروش خاویار بلوگا ایرانی
قیمت فروش خاویار بلوگا ایرانی
قیمت فروش خاویار بلوگا ایرانی

قیمت فروش خاویار بلوگا ایرانی

خاویار بلوگا دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ آیا خاویار بلوگا از انواع خاویار ایرانی است؟ قیمت فروش خاویار بلوگا ایرانی در بازار کشور ایران چقدر رقم خورده است؟ خاویار گونه ای از تخم ماهیان خاویاری است که در دل این ماهی ها پنهان شده است و البته ماهیان خاویاری به چندین گونه تقسیم بندی می شوند که در ایران با رشد ۵ گونه از ماهی های خاویاری همراه می باشیم. البته از برترین انواع ماهی خاویار می توان به فیل ماهی، شیب، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد. این ماهی ها در دریای خزر با رشد خوبی همراه می باشند و البته دارای مرغوبیت بالایی هستند. از برترین انواع ماهی های خاویاری خزر می توان به فیل ماهی اشاره کرد و در مطلب زیر به معرفی خاویار این ماهی پرداخته شده است.

معرفی خاویار بلوگا و خواص آن

خاویار بلوگا از جمله گرانترین خاویار های ایرانی است که از فیل ماهی تولید می شود. البته سن فیل ماهی ها به ۱۰۰ سال نیز می رسد و از مرغوب ترین انواع خاویار را تولید می کنند. طول فیل ماهی ها ۱٫۵ الی ۵ متر بوده است و وزن آن ها به ۴۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم نزدیک می شود. این ماهی از ماهیان گوشتخوار بوده و می توان گفت بزرگترین ماهی دریای خزر به شمار می رود. خاویار بلوگا از جمله خاویار های مرغوبی است که دارای اندازه های درشتی می باشد و هر چه خاویار درشت تر باشد، مرغوب تر و گرانتر است.

کاربرد دیگر خاویار بلوگا

البته خاویار بلوگا از طعمی فوق العاده برخوردار بوده و شفافیت ان به چشم می خورد و همچنین می توان گفت که این نوع خاویار از خواص زیادی برخوردار می باشد که می توان به تقویت ماهیچه ها، درمان بیماری های قلبی و عروقی و… اشاره نمود. میزان پروتئین و اسید آمینه در خاویار بلوگا به مراتب بیش تر از دیگر انواع خاویار می باشد و مناسب ترین شرایط برای نگهداری از این محصول دمای ۲ الی ۲- درجه سانتی گراد است. البته خاویار بلوگا به عنوان یک طعم دهنده از آن استفاده می شود و بیش ترین کاربرد و استفاده را در کشور های خارجی چون آمریکا دارد و در ایران این محصول پرورش داده می شود و به کشور های دیگر صادر می گردد.

انواع خاویار بلوگا ایرانی

  • خاویار بلوگا ایرانی امپریال
  • خاویار بلوگا ایرانی درجه یک
  • خاویار بلوگا ایرانی درجه دو

منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.com
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه خاویار اصل ایرانی

فروش ویژه خاویار اصل ایرانی

فروش ویژه خاویار اصل ایرانی در عصر حاضر از طریق سایت های اینترنتی به خوبی …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار صادرات خاویار ایرانی