رایبد خاویار
خانه / خاویار اوزون برون / قیمت اصلی خرید خاویار اوزون برون کشور

قیمت اصلی خرید خاویار اوزون برون کشور

اطلاع از قیمت اصلی خاویار اوزون برون کشور از طریق مراکز اصلی خرید و فروش خاویار می باشد. سوروگا نامی است که بر روی خاویار اوزون برون گذاشتند. سوروگا جز یکی از خاویار هایی است که در ایران تولید میشود.
خاویار های تولید شده در ایران کیفیت بسیار مطلوب و قابل رقابت در بازار جهانی هستند برای خرید و اطلاع از نحوه ارسال خاویار سوروگا و سایر خاویارها شما می توانید به مدیریت فروش رایبد خاویار مراجعه نموده و از چند و چون این مسئله اطلاع کامل بیابید.

تولید خاویار در استان های شمالی ایران
دو استان گیلان و مازندران به عنوان مناطق اصلی تولید ماهیان خاویاری و خاویار در ایران مطرح هستند. در این استان ها مراکز متعدد و شرکت های قوی تولید ماهیان خاویاری فعال می باشند. با فعالیت این مراکز قدرت تولید خاویار در کشورمان باز هم به سالهای گذشته بر می‌گردد.

خاویار اوزون برون کشور
قیمت اصلی خرید خاویار اوزون برون کشور

کشورهای اصلی تولید خاویار در دنیا

کشورهای ایران و روسیه مدعیان اصلی تولید خاویار اصیل در دنیا هستند. خاویاری که در روسیه تولید می شود در سال‌های اخیر به شدت کاهش یافته است و دلیل آن صید بی رویه و اهمیت ندادن به موضوع پرورش و روش های نوین پرورش خاویار در این کشور است.
اما با سیاست های که دولت در ایران پیش گرفته است میزان تولید خاویار ایران زیاد شده است. پس از رکودی که در سالهای اخیر داشتیم، دوباره میزان تولید خاویار کشورمان افزایش یافته و می‌توانیم با این افزایش تولید دوباره به عرصه رقابت در بازار جهانی برگردیم.

خاویار اوزون برون کشور
قیمت اصلی خرید خاویار اوزون برون کشور

با کیفیت ارائه شده از طرف شرکت های تولید خاویار، رقبای خود را پشت سر بگذاریم و دوباره نام خاویار ایران به عنوان برترین برند خاویار مطرح سازیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهرشاد فتحی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو خاویار ازون برون

قیمت هر کیلو خاویار ازون برون

قیمت هر کیلو خاویار ازون برون درجه یک و درجه دو برای عرضه در فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

پرورش ماهیان خاویاری گروه خاویار ایران بازار تهاتر ايران