خانه / ماهی خاویار / فروش ماهی خاویار نر گوشتی در قم
ماهی خاویار
فروش ماهی خاویار نر گوشتی در قم

فروش ماهی خاویار نر گوشتی در قم

فروش ماهی خاویار نر گوشتی در قم نیز به صورت ویژه انجام می شود. میزان چند صد کیلو گوشت ماهی خاویار نر در قم به فروش می رسد تا از این طریق افراد از گوشت ماهی خاویاری تغذیه کنند و از خواص ویژه اش لذت ببرند. این ماهی های از انواع فیل ماهی خاویاری هستند و مخصوص گوشت می باشند و این فیل ماهی های نر دارای بهترین گوشت و به میزان زیادی می باشند. فیل ماهی نر را به صورت گوشتی پرورش می دهند و شرایطی را فراهم می کنیم که ماهی بدون استرس و با آب تازه کیفیت بالایی داشته باشد.

 

فروش فیل ماهی با وزن های ۳۰۰ الی ۴۰۰ گرم

همچنین تعداد ۲۰۰۰ قطعه بچه فیل ماهی به وزن ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم در قم و اراک به فروش می رسد. این بچه فیل ماهی ها هم اکنون قابل فروش می باشد. کافی است با مشاورین رایبد خاویار هماهنگ نمایید. ماهی های خاویاری دیگری اعم از بچه ماهی اوزون برون نیز با وزن های متفاوتی در مجموعه رایبد خاویار با یک قیمت مناسب در حال فروش می باشد. برای خرید بچه ماهی خاویاری در وزن های مختلف شما می توانید با مشاورین مجموعه رایبد خاویار در ارتباط باشید.

فروش ماهی خاویار نر گوشتی در قم

 

فروش ماهی خاویار نر گوشتی در قم

ماهی های گوشتی نر بیشتر فیل مای هستند که در دریای خزر وجود دارند و در آن پرورش می یابند. فیل ماهی بزرگترین ماهی آب های شیرین در جهان می باشد. فیل ماهی نر بزرگترین آبزی است که در آب های دریای خزر وجود دارد. وزن فیل ماهی نر خیلی خیلی بزرگ می باشد و این امر باعث می شود تا دارای بهترین گوشت باشد و مصرف این ماهی فقط برای مصرف گوشتی باشد. فیل ماهی نر و ماده در قم و تمام نقاط کشور برای مصرف گوشتی به فروش می رسد.

 

انواع ماهی های خاویاری

  • فیل ماهی
  • چالباش
  • قره برون
  • اوزون برون
  • استرلیاد
  • شیب
  • سیبری

 

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

پخش عمده ماهی خاویار در کشور

پخش عمده ماهی خاویار در کشور

پرورش دهندگان به منظور پخش عمده ماهی خاویار در کشور طبیعتا می توانند از سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

رایبد خاویار>کانال خاویار ایران رایبد خاویاراینستاگرام خاویار ایران