خانه / ماهی خاویار / فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان
فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان
فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

برای فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان شیراز مازندران قم و… با مجموعه رایبد خاویار در تماس باشید. شهر اصفهان و استان اصفهان در صنعت پرورش ماهی خاویاری نیز می خواهد پیشرو باشد و با تاسیس استخرها و مراکز پرورش ماهیان خاویاری خواهان پیشرفت در بازار خرید و فروش خاویار و گوشت خاویار باشد.

برای فروش بچه ماهی و ماهی خاویاری در استان اصفهان، رایبد خاویار تمهیدات خاصی در نظر گرفته است. با قیمت بسیار مناسب و تحویل تضمینی بچه ماهی خاویاری، خدمات ویژه ایی برای استخرداران اصفهانی در نظر گرفته است.

فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

سازگاری ماهی خاویاری با محیط جدید

ماهی خاویاری یک سری ویژگی منحصر به فرد دارد که با کمی توجه و دقت می توان محیط مناسب برای رشد و خاویار دهی این ماهی را فراهم نمود. به برخی نکات مهم برای پرورش ماهی خاویاری اشاره خواهم نمود:

 • اکسیژن محلول در آب
 • دمای آب
 • کیفیت آب

فروشگاه رایبد خاویار ایران: www.raibodcaviar.ir

فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

اکسیژن آب استخر ماهی خاویاری

نکاتی که اشاره شد برای پرورش ماهی بسیار ارزشمند و مهم است. حداقل اکسیژن محلول در آب باید ۵ میلی گرم در لیتر باشد که این یک حداقل است و باید از طریق دستگاه اکسیژن ساز اکسیژن لازم تهیه گردد.

دمای آب استخر ماهی خاویاری

ماهی خاویاری همچون قزل آلا نیاز به اکسیژن بالا دارد، اما بر خلاف ماهی قزل آلا باید دمای آب بالا باشد تا ماهی بتواند به راحتی غذا بخورد و رشد کند. اگر شرایط گرمای آب تامین نشود، وزن گیری ماهی به شدت کند خواهد شد و حتی ماهی از رشد می افتد.

حداقل دما مورد نیاز برای پرورش ماهی خاویاری حدود ۱۵ درجه است و حداکثر دما حدود ۲۴ درجه است. مناسب ترین دمای آب حدود ۱۸ _ ۲۰ درجه سانتی گراد می باشد.

فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

کیفیت آب استخر ماهی خاویاری

پارمترهای مختلفی برای سنجش کیفیت آب برای ماهی خاویاری وجود دارد. آبی که برای پرورش ماهیان خاویاری مورد استفاده قرار می گیرد باید در آزمایشگاه سنجش کیفیت آب مورد بررسیقرار گیرد. به طور کلی آب ماهیان همچون: اوزون برون،فیل ماهی، قره برون و… از لحاظ میزان وجود آمونیاک، PH آب و… باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

تنوع در فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

 1. فیل ماهی
 2. قره برون
 3. اوزون برون
 4. چالباش
 5. استرلیاد
 6. شیپ
 7. سیبری
 8. بستر

فروش ماهی خاویاری در شهر اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

بچه ماهی خاویار

قیمت بچه ماهی خاویار

قیمت بچه ماهی خاویار بسته به نوع آن متغییر بوده و بچه فیل ماهی که …

دیدگاهتان را بنویسید