رایبد خاویار
خانه / خاویار ایرانی / فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی
فروش اینترنتی خاویار بلوگا
فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی

فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی

بهترین سایت فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی کدام می باشد؟ خاویار بلوگا یکی از برترین انواع خاویار های ایرانی بوده است که در بازار کشور با قیمت بالایی به فروش می رسد. خاویار بلوگا یکی از مرغوبترین انواع خاویار ایرانی است که از دل فیل ماهی استخراج می شود. این خاویار یکی از گرانترین انواع خاویار جهان محسوب می شود و از خواص زیادی برخوردار می باشد. البته بهتر است بدانید که خاویار بلوگا از ارزنده ترین خاویار های ایرانی بوده است که در کشور ایران و دریای خزر تولید می شود. ماهیان خاویاری در کشور ایران به ۵ دسته تقسیم می شوند که می توان به مواردی چون تاس ماهی ایرانی و روسی، فیل ماهی، اوزون برون و ماهی شیب اشاره کرد. در این مطلب سعی شده است تا در مورد بهترین ماهی خاویاری مطالبی نوشته شود.

فروش اینترنتی خاویار بلوگا
فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی

در مورد فیل ماهی چه می دانید؟

فیل ماهی یکی از بزرگترین ماهی های دریای خزر بوده است که تا ۱۰۰ سال نیز زندگی می کند. این نوع ماهی دارای طولی برابر با ۵ متر بوده است و وزن آن به ۱۴۰۰ کیلوگرم نیز می رسد. این ماهی از جمله برترین و مرغوب ترین ماهی خاویاری است که گوشتخوار بوده و بهترین نوع خاویار جهان را تولید می کند. البته این ماهی تا سن ۱۲ سالگی به دوره بلوغ نمی رسد و بعد از آن شروع به تخم ریزی می کند. البته خاویار بلوگا که از فیل ماهی تولید می شود، دارای اندازه های درشت بوده و همچنین از رنگ نوک مدادی برخوردار است. البته خاویار به دلیل گران بودن در بازار ایران کمتر به فروش می رسد و بخش عمده ای از این محصول به کشور های دیگر صادر می گردد.

فروش اینترنتی خاویار بلوگا
فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی

 

خواص و ویژگی خاویار بلوگا ایرانی

البته این محصول دریایی به دلیل طعم دل انگیز، شفافیت و جلای دانه ها و همچنین طعم جادویی که دارد از برترین انواع مواد غذایی بوده است. و بیش تر در وعده های صبحانه از آن مصرف می شود. این محصول دارای پروتئین و اسید آمینه های فراوانی بوده است و همچنین برای تقویت ماهیچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. البته این محصول در درمان افسردگی و ناراحتی های اعصاب بسیار مفید بوده است. و بهترین شرایط برای نگهداری خاویار دمای ۲- درجه سانتی گراد می باشد.

فیل ماهی

فروش اینترنتی خاویار بلوگا در رایبد خاویار

خاویار بلوگا گونه ای از برترین انواع خاویار ایرانی بوده است که در بازار با قیمت بالایی به فروش می رسد. این محصول یکی از گران قیمت ترین محصولات دریایی می باشد که در برخی از سایتها به صورت اینترنتی به فروش می رسد. البته شما می توانید از سایت رایبد خاویار به صورت اینترنتی انواع خاویار از جمله خاویار بلوگا را خرید نمایید. فروش از این سایت به صورت اینترنتی بوده است و البته خرید عمده در کاهش قیمت تأثیرگذار می باشد.

فروش اینترنتی خاویار بلوگا
فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی

از جمله خاویار های قابل عرضه در رایبد خاویار

  • خاویار بلوگای ایرانی
  • خاویار آسترای ایرانی
  • خاویار سوروگای ایرانی

منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.com
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش خاویار ۵۰ گرمی بلوگا

قیمت فروش خاویار ۵۰ گرمی بلوگا

معمولا قیمت فروش خاویار ۵۰ گرمی بلوگا بر روی بسته بندی های مختلف آن درج …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار صادرات خاویار ایرانی