رایبد خاویار
خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار به اروپا از ایران
صادرات خاویار به اروپا
صادرات خاویار به اروپا از ایران

صادرات خاویار به اروپا از ایران

از جمله کشورهای صادر کننده مهم در بخش خاویار ایران بوده و در تلاش برای افزودن فروش و صادرات اینترنتی و کسب جایگاه در این بازار جدید می باشد.
ایران جزء تولیدکنندگان و فروشندگان سنتی ماهیان خاویاری بوده و هست و از دیرباز که خاویار به عنوان یک غذای کاملاً مفید بشمار می آمد ایران نقش پررنگی در برآورده کردن درخواست بازار داشت.
کشور ایران به عنوان کشوری که در دریای خزر سهیم است و حق استخراج منابع این دریا را دارد و توجه به این نکته که بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان از این دریا بدست می آید ایران را جزء جدا نشدنی بازار ماهیان خاویاری مطرح کرده و همیشه به عنوان بازیگری مطرح یاد می شود. حال در عصر جدبد بازار از فضای واقعی کم کم به فضای مجازی و اینترنت سوق پیدا کرده است و کسانی که توانایی خود را در این زمینه افزایش داده سهم خود را از بازار بیشتر کرده و قدرت مانور و فروش را افزایش داده اند.
غافل شدن از این بازار به معنی تقریباً حذف از بازار بوده و باید در مسیر پیشرفت به بازار های مجازی بها داد و اجازه داد با مجوز های رسمی این بخش از دنیای تجارت نیز رسالت اصلی خود را بثمر برساند و بتواند سهم بازار که قبلاً در فضای واقعی بوده را بدست بگیرد.
با روی آوری مردم یه اینترنت و افزایش سفارشات اینترنت باید قبول کرد که اینترنت و تجارت در آن مسئله کاملاً جدی بوده و برای افزایش فروش و صادرات از ایران به سایر کشورها بر بخش سایت های فروش اینترنتی را تأئید کرد و و حتی مسئله صادرات را به نحوی جدید پیگیری نمود. تا از رقبای خود در منطقه عقب نمانیم و اعتباری بیش از پیش کسب نماییم.
منبع: صادرات و واردات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهرشاد فتحی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار فیل ماهی

صادرات خاویار فیل ماهی به هلند

چند سالی پس از برجام صادرات خاویار فیل ماهی(بلوگا) ایران نیز رشد کرده است و …

دیدگاهتان را بنویسید

  کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار صادرات خاویار ایرانی