رایبد خاویار
خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار الماس مرغوب

صادرات خاویار الماس مرغوب

آیا می دانید گرانترین خاویار دنیا چه خاویاری است؟ خاویار سیاه را الماس می نامند یا خاویار طلایی؟ مرغوب ترین خاویار کدام است؟ چه نوع خاویاری بیش در صادرات نقش دارد؟
خاویار یکی از بهترین مواد غذایی است که در اصطلاح همان تخم ماهیان می باشند و تمامی ماهیان قادر به تولید خاویار نیستند و تنها ۲۷ گونه از آن به تولید خاویار می پردازند. البته از جمله ماهیان خاویاری که در جهان و البته در دریای خزر می توانند بیش از نود درصد از خاویار را تأمین نمایند فیل ماهی، تاس ماهی روسی و ایرانی، شیب، اوزون برون و… می باشد. این ماهیان خاویاری در قسمت های جنوبی دریای خزر رشد می کنند و از جمله برترین آن ها که خاویار آن با قیمت گران و ارزش بالایی برخوردار است خاویار فیل ماهی نام دارد.

معروف ترین و مرغوب ترین خاویار ایرانی

خاویار الماس گونه ای خاویار ایرانی است که از فیل ماهی استخراج می شود و به دلیل این که مانند الماس می درخشد به الماس ایرانی معروف است. البته بهتر است بدانید خاویار الماس توسط خانه خاویار به نقاط مختلف کشور صادر می گردد و به دلیل رنگ روشن و شفافی که دارد مورد توجه قرار می گیرد.
از خواص خاویار الماس یا بلوگا می توان به شادابی پوست و داشتن انواع ویتامین ها، داشتن انرژی زیاد و فسفر فراوان، داشتن انواع ویتامین ها، تقویت قوای جنسی در مردان و زنان و… اشاره کرد. البته این محصول برای درمان بیماری های قلبی و عروقی، درمان سرطان، افسردگی بسیار مفید است.

صادرات خاویار به کشور های جهانی

خاویار یکی از بهترین مواد غذایی است که به دلیل داشتن قیمت زیاد در ایران فروش خوبی ندارد و این محصول بیش تر به کشور های آمریکایی صادر می گردد. خاویار صادراتی در چند دهه اخیر حدود ۲ هزار و ۹۶۰دلار به فروش می رفت ولی امروزه به دلیل این که صادرات های غیر قانونی صورت گرفت صادرات آن محدود شد و باعث زیاد تر شدن قیمت خاویار در جهان گردید.
البته این محصول از نظر اقتصادی و غذایی همچنان دارای ارزش بالایی است و بیش ترین طرفدار را در کشور های خارجی دارد.
منبع: بازار ماهی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار درجه یک ایران به اروپا

صادرات خاویار درجه یک ایران به اروپا به وسیله رایبد خاویار انجام می گیرد. رایبد …

دیدگاهتان را بنویسید

پرورش ماهیان خاویاری گروه خاویار ایران بازار تهاتر ايران