رایبد خاویار
خانه / خاویار ایرانی / صادرات خاویار اصل ایرانی از کشور

صادرات خاویار اصل ایرانی از کشور

صادرات خاویار اصل ایرانی به کدام کشور ها صورت می گیرد؟ خاویار ایرانی در کدام بخش از ایران تولید می شود. از انواع ماهیان خاویاری چه می دانید؟ چه بخشی از خاویار جهان در ایران تولید می گردد؟ خاویار از جمله مرغوب ترین غذا های دریایی بوده است که دارای خواص بیشماری می باشد. این محصول دریایی در انواع مختلفی یافت می شود که از برترین آن ها می توان به خاویار بلوگا اشاره کرد.

صادرات خاویار اصل کاسپین و تولید خاویار در ایران

کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خاویار در جهان به شمار می رود و تولید خاویار ایرانی در دریای خزر صورت می گیرد. البته ناگفته نماند که بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان در این دریا تولید شده و بخش عظیمی از آن به کشور های دیگر صادر می گردد. البته از ماهیان خاویاری که در دریای خزر رشد می کنند می توان به فیل ماهی، اوزون برون، ماهی شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد. بهترین نوع ماهی خاویار که از مرغوبیت زیادی برخوردار می باشد، فیل ماهی نام دارد. این ماهی از بزرگترین ماهی های خاویاری خزر بوده است که البته گرانترین خاویار جهان را تولید می کند.

خاویار اصل ایرانی دارای چه ویژگی هایی می باشد

یکی از برترین انواع خاویار اصل ایرانی، خاویار بلوگا نام دارد و البته این محصول از دل فیل ماهی استخراج می شود. خاویار بلوگا به دلیل داشتن مرغوبیت بالا و همچنین سخت بودن استخراج آن دارای قیمت بسیار بالایی بوده است. خاویار بلوگا در بازار کشور از محبوبیت زیادی برخوردار است و همچنین درصد زیادی از این خاویار به کشور های دیگر صادر می گردد که در ادامه بیش تر در این باره صحبت شده است.

خاویار اصل ایرانی
صادرات خاویار اصل ایرانی از کشور

خاویار اصل دارای ویژگی هایی می باشد که می توان گفت اصل بودن خاویار با توجه به اندازه خاویار و همچنین اشکال آن مشخص می گردد. خاویار اصل از هیچ چسبندگی برخوردار نمی باشد. همچنین می توان گفت که این محصول در اندازه های متفاوت و همچنین بیضی شکل در بازار عرضه می گردد، درحالی که خاویار های تقلبی دارای اندازه های یکسان بوده است و حالت لزجی در آنها احساس می شود.

خاویار اصل

صادرات خاویار اصلی ایرانی به کشور های دیگر

تولید ماهی خاویار دریای خزر در ایران و کشور هایی چون قزاقستان، آذربایجان، روسیه و ترکمنستان بوده است. البته ایران درصدی از خاویار تولیدی را به کشور های دیگر صادر می نماید. همچنین خاویار ایرانی را به کشور های اروپایی و آمریکایی صادر می نماید. بهتر است بدانید که خاویار ایرانی به کشور آلمان، کشور امارات متحده عربی، کشور انگلستان و… صادر شده است.

صادرات انواع خاویار اصلی ایران

  • خاویار اصلی بلوگا
  • خاویار اصلی سوروگا
  • خاویار اصلی آسترا
  • خاویار اصلی بری
  • خاویار اصلی شیلات
  • خاویار اصلی فشرده

منبع: بازار ماهی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهرشاد فتحی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خاویار

بازار خاویار فیل ماهی ایرانی در امارات و کویت

بازار خاویار فیل ماهی ایرانی در امارات و کویت، بازار خوبی برای خرید و فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

  کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار صادرات خاویار ایرانی