رایبد خاویار
خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن می تواند یکی از بخش های اصلی تجارت فی ما بین ادو کشور گردد. ژاپن از جمله کشور های دنیا است که مصرف خاویار در بین مردم این کشور بالا می باشد. با توجه به وجود بیش از ۹۰ درصد ماهی های خاویاری در دریای خزر، بیشتر خاویار مصرفی در ژاپن از کشورهای اطراف دریای خزر وارد می شود.

انواع خاویار ایرانی

  1. خاویار آسترا
  2. خاویار بری
  3. خاویار سوروگا
  4. خاویار کلاسیک
  5. خاویار بلوگا
  6. خاویار طلایی
  7. خاویار شیلات

ایران که یکی از بزرگترین تولید کنندگان خاویار در جهان بوده، مقدار زیادی از خاویار تولید شده خود را به ژاپن صادر می نماید. حتی پس از رفع تحریم های ایران و توافق برجام صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن افزایش نیز یافته است.

فروشگاه آنلاین خاویار ایران

www.raibodcaviar.ir

تقاضای بالایی که از سوی کشورهای مختلف دنیا مانند ژاپن برای خاویار ایران وجود دارد، شرایط بهتری برای صادرات فراهم کرده و فعالیت شرکتها هدفمند تر شده است.

صادرات خاویار از ایران به کشور
صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

معمولا محصولی که در بازار دیگر کشورها تقاضای قابل توجهی داشته باشد، به منظور صادرات مطلوب بوده و سرمایه گذاری گسترده ای در کشور بر روی آن صورت می گیرد. این اقدام در شرایط اقتصادی کشور نیز تاثیر داشته و می تواند شرکت ها را امیدوار تر برای تولید محصول کند. خاویار یکی از محصولاتی ست که اینگونه بوده و امروزه شرکت های ایرانی با هدف فروش محصولات خود به کشورهای مختلف دنیا فعالیت حرفه ای می کنند.

دستاوردهای صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

از مهمترین دستاوردهای تولید خاویار در ایران، می توان به صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا مانند ژاپن اشاره کرد. زیرا این کشورها امروزه با تقاضایی که برای خاویار ایران داشته مسیر صادرات را هموار کرده و شرکت های مختلف فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده اند. به همین دلیل تولیدی های خاویار ایرانی حوزه صادرات را از جمله بهترین ها می دانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهرشاد فتحی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین خاویار بلوگا اصل

میزان خرید و صادرات خاویار

طبق برنامه دولت مبنی بر تولید خاویار در برنامه ششم میزان خرید و صادرات خاویار …

دیدگاهتان را بنویسید

پرورش ماهیان خاویاری گروه خاویار ایران بازار تهاتر ايران