خانه / ماهی خاویار / تولید و پرورش ماهی خاویار در قم
فروش گوشت ماهی خاویاری
فروش گوشت ماهی خاویاری در مشهد

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم نیز صورت می گیرد. یکی از استان هایی که در چتد سال اخیر شروع به پرورش و تولید ماهی خاویار کرده است استان قم می باشد و امروزه بیشتر استان ها ماهی های خاویاری به سبب استفاده از گوشت و خاویارش این ماهی را پرورش می دهند. محل اصلی زندگی ماهی خاویاری آب شور دریای خزر است، ولی همانند قزل آلا برای تخم ریزی به آب های شیرین رودخانه می رود و در آنجا شروع به تخم ریزی میکنند. همین نکته مهمی و کلیدی برای پرورش ماهی خاویاری در استخر های آب شیرین شده است و باعث شده تا امروزه در آبهای شیرین نیز پرورش داده شود.

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم

امروزه ماهی های خاویاری یکی از غذاهای اصلی مردم به شمار می رود. به دلایل زیادی که باعث شده تا ماهی های خاویاری دریای خزر کمتر شود و کلا از بین برود و این امر باعث شده تا بیشتر افراد روی به پرورش انواع ماهیهای خاویاری بیاورند و این ماهی ها را حتی در آب شیرین نیز پرورش دهند. استان قم نیز یکی از استان های است که اقدام به تولید و پرورش انواع ماهیان خاویاری بکنند. استان گیلان یکی از استان هایی است که دارای دریا می باشد و شهر تالش استان گیلان خیلی خیلی به دریا نزدیک است و این اومر باعث شده تا در استخرهای پرورش خود از آب دریا استفاده کنند و ماهی های خاویاری زیادی را پرورش دهند و ماهی های خاویاری این استخرها دارای مزه طبیعی می باشد.

فروش ماهی خاویاری دریای خزر

ماهی خاویاری در کلیه دریای های جهان وجود دارد ولی بیش از شش گونه آن در دریای خزر موجود می باشد و این امر باعث شده تا دریای خزر را به دریای تاس ماهی ها بشناسند. ماهی های خاویاری دریای خزر خیلی معروف می باشند و فروش بسیاری را نیز نسبت به بقیه ماهی ها دارا می باشند. وزن ماهی های خاویاری زیاد می باشد ولی فیل ماهس یکی از آن ماهی های خاویاری است که دارای بیشترین وزن می باشد و این امر باعث شده تا بزرگ ترین ماهی دریای خزر باشد و به لحاظ گوشتی بیشتر مورد فروش قرار گیرد.

انواع ماهی هی خاویاری ایرانی

  • فیل ماهی
  • تاس ماهی ایرانی
  • تاس ماهی روسی
  • اوزون برون
  • شیب
  • استرلیاد

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید فیل ماهی خاویاری ۳۵ کیلویی

خرید فیل ماهی خاویاری ۳۵ کیلویی

فیل ماهی از گونه های ماهی خاویاری است که بیشترین خرید و فروش را در …

دیدگاهتان را بنویسید