رایبد خاویار
خانه / خاویار پرورشی / بهترین خاویار پرورشی اصل در جهان

بهترین خاویار پرورشی اصل در جهان

خاویار چیست؟ بهترین خاویار کدام می باشد ؟ خاویار پرورشی چه خاویاری می باشد و آیا این نوع خاویار اصل است؟ باارزش ترین خاویار در جهان کدام خاویار معرفی شده است؟
خاویار همان تخم ماهی های خاویاری است که در دل آن ها نهفته است و البته این ماهی ها فقط به دلیل داشتن خاویار دارای ارزش فراوانی می باشند. از جمله ماهی های خاویاری می توان به فیل ماهی، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی، اوزون برون و… اشاره کرد. این ماهی ها در دریای خزر رشد می کنند و البته از مهم ترین ماهی های خاویاری محسوب می شوند.
دریای خزر بیش از ۹۰ درصد از خاویار جهان را تأمین می کند و البته از بهترین ماهی های خاویاری که در جهان خاویار آن تک و اصل می باشد، فیل ماهی نام دارد. خاویار بلوگا یا همان فیل ماهی مانند الماس می درخشد و البته این خاویار از گران قیمت ترین خاویار های جهانی محسوب می شود.

خاویار پرورشی چه نوع خاویاری است

خاویار در نوع پرورشی و دریایی یافت می شود و البته نوع پرورشی این محصول نیز مانند خاویار دریایی است و از نظر کیفیت و قیمت در رده هم قرار گرفته اند. البته خاویار دریایی به ندرت در بازار به فروش می رسد و بسیار کمیاب است و به همین دلیل بیش ترین فروش خاویار مربوط به خاویار پرورشی است.
خاویار پرورشی یک محصولی است صددرصد طبیعی و خالص و البته در بازار کشور ایران خاویار های تقلبی را به جای خاویار اصل پرورشی می فروشند که این خاویار ها به صورت قاچاقی از کشور های دیگر وارد ایران شده است. یک خاویار پرورشی اصل دارای مقدار زیادی امگا۳ می باشد و همچنین میزان پروتئین موجود در این خاویار به مراتب بالاتر است ولی این خصوصیات در خاویار تقلبی دیده نمی شود.

بهترین خاویار ایرانی کدام است

خاویار در انواع مختلفی چون سوروگا، بلوگا و آسترا که در رنگ های سرخ، سیاه و طلایی یافت می شود. این خاویار ها از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین قیمت بالای آن ها در بازار باعث شده است تا کمترین فروش را داشته باشد. البته از بین این سه خاویار بهترین خاویار مربوط به بلوگا است چرا که این نوع محصول دارای ارزش و مرغوبیت بالایی است و همچنین گران قیمت ترین خاویار معرفی شده است. خاویار بلوگا مانند یک الماس می درخشد و به همین دلیل به آن الماس ایرانی می گویند.
برای خرید بهترین خاویار دریایی و پرورشی می توانید با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید. خاویار های این سایت بسیار مرغوب و البته دارای قیمت مناسبی می باشند.
منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهرشاد فتحی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

سفارش اینترنتی خاویار

سفارش اینترنتی خاویار اوزون برون پرورشی

سفارش اینترنتی خاویار اوزون برون پرورشی یکی از روش های نوین خرید خاویار در دنیای …

دیدگاهتان را بنویسید

09114623642>+989114623642 کانال خاویار ایران صادرات خاویار ایرانی